Policja poluje na zabójcę dziecka,własnej siostrzenicy.

 

Policja w Irlandii Północnej poluje na zabójcę dziecka,własnej siostrzenicy.

 

Zabójca dziecka, który zgwałcił własną siostrzenicę w trybie ON RUN po zwolnieniu z więzienia będąc na przepustce.
Policja poluje na Johna Cliffordana zabójcę, który brutalnie zabił swoją siostrzenicę po tym, jak nie powrócił do więzienia po przepustce.

John Clifford, lat 56, został wypuszczony w niedzielę z więzienia Maghaberry w Irlandii Północnej, aby wziąć udział w spotkaniu.

Ale skazany morderca nie wrócił do więzienia i nadal nie został odnaleziony.

Clifford zgwałcił i zamordował swoją ośmioletnią siostrzenicę Sue Ellen Clifford w 1988 r., Donosi Belfast Telegraph.

56-latek został skazany za morderstwo, oprócz innych przestępstw, w tym okrucieństwa wobec dzieci i nieprzyzwoitych napaści, zgodnie ze stroną internetową Służby Więziennej Irlandii Północnej.

Został rzekomo zwolniony z więzienia w 2005 r., Ale został ponownie uwięziony w 2007 r. Za złamanie warunków jego zawieszenia.

Clifford był ostatnio widziany jak jechał trójkołowym skuterem inwalidzkim. Jest on opisany jako wysoki na 1,75 m, o średniej budowie, z jasnymi włosami i zielonymi oczami.

Policja twierdzi, że pracuje nad zlokalizowaniem Clifforda i prosi wszystkich,którzy go widzieli o skontaktowania się z nimi.

Inspektor Paul Noble powiedział: „Zainicjowaliśmy dochodzenie, aby zlokalizować Johna Clifforda.

Skazany morderca nie wrócił do więzienia i nadal nie został zlokalizowany.

„Mówi się, że ma 1,75 m wzrostu, ma zielone oczy i jasne włosy, ma średnią budowę i świeżą cerę.”Kiedy ostatnio widziano, miał na sobie kapelusz lub czarną czapkę, ciężki czarny płaszcz, szare spodnie i czarne but.”Ostatni raz widziano go jadącego na charakterystycznym trójkołowym skuterze inwalidzkim z tabliczką rejestracyjną EXZ 4974.

„Członkowie społeczeństwa lub ktokolwiek z informacjami na temat jego miejsca pobytu powinien natychmiast skontaktować się z nami w sprawie 101.”

Służba Więzienna Irlandii Północnej stwierdziła, że przeszukuje tereny.

Dodając: „W tej chwili koncentrujemy się na doprowadzeniu go do aresztu i prosimy każdego,kto posiada jakiekolwiek informacje , aby natychmiast skontaktował się z PSNI.”

Konrad W

 

4 września 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *