Polak w Doncaster potrzebuje pomocy Natychmiast !!!

Polak w Doncaster potrzebuje pomocy Natychmiast !!!

 

Na wstępie podaję swoje dane 
Andrzej – imie zostało zmienione
Doncaster Wielka Brytania

MAM 45 lat i jest mi wstyd że to robię ale dla mojej rodziny zrobię wszystko.

Dwa lata temu wraz z Moją św. pamięci Mamą sprzedaliśmy mieszkanie w Polsce. Tranzakcji dopilnowywał mój Brat . Pieniążki ze sprzedarzy miały trafić na konto mojej z Mamy ale niestety zostaliśmy wykiwani przez brata który zabrał całą kwotę . Pieniądze miały być przeznaczone na zapewnienie mojej Mamie wynajęcie pokoju ma 2 lata z góry  aby żyła sobie w godych warunkach. Reszta kwoty miała trafić do mnie na remont zakupionego domu w Anglii.

Niestety mój brat mnie wykiwał przez co Mama wylądowała w szpitalu i pięć dni później zmarła. Ja założyłem sprawę mojemu bratu i ją napewno wygram ale ze ściągnięciem pieniążków będzie problem. 
Zwracam się o pomoc przez remonty których nie opłaciłem popadłem w długi .

Mam żonę i dwójkę wspaniałych dzieci 4.5 lat. Przyjechaliśmy do Anglii żeby godnie żyć myślałem że tylko w telewizji w marnych serialach dochodzi do takich rzeczy. 
Potrzebuję spłacić długi (3235 funtów )
 inaczej zabiorą  mi  mieszkanie na które tak ciężko pracowałem.
Zrobię wszystko tylko błagam o pomoc  . Mój nr telefonu to

+4478………….. –  numer do wiadomosci redakcji. – jesli ktos chce pomoc prosze napisac podamy numer telefonu albo adres emaila.

Można do mnie przedzwonić i udowodnię że jestem prawdziwy i nie jestem naciągaczem. 
Błagam o jakąkolwiek pomoc 
Andzrej z Doncaster

2 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Przykro I serdeczne kondolencje po utracie Mamy.Brat swinia I powinien poniesc konsekwencje.Tak sie nie robi.Dlug powyzej 3tysiecy a ponizej 5tysiey to nie duzy dlug.Prosze zle nie zrozumiec bo wiadomo ze jesli sie nie pracuje to nawet dlug 10funtow to duzy dlug.Z czego obecnie zyje p.Andrzej?czy nie posiada zadnych oszczednosci?za malo danych.a polskie-echo musialo wydrukowac taki przykry artykul zamiast pokierowac p.Andrzeja do kompetentnej osoby po pomoc?CAB za darmo I jest kilka opcji bo w Anglii adekwatnie do kosztow zycia to nie duzy dlug.