Łukasz porwał modelkę. Zarobili 15 milionów na sprzedaży kobiet na kraje arabskie.

Polak z UK porwał modelkę. Herba mówi zarobiliśmy 15 milionów na sprzedaży kobiet głównie na kraje arabskie.

 

Znów o Polakach w Wielkiej Brytanii w mediach bardzo głośno.

Niestety nie jest to przyjemna informacja.

Opublikowano zdjęcie modelki, która została porwana przez Polaka i jego wspólnika. Udawali fałszywych fotografów, gdy kobietę porwali w Mediolanie chcieli ją sprzedać za 300 000 euro a później gdy się nie udało zażądali okupu.

Modelka ma imie Chloe Ayling lat 20 i właśnie powróciła do Wielkiej Brytanii po raz pierwszy. Mówi że bała się o swoje życie.

Łukasz Paweł Herba, obywatel Polski, mieszkający w Wielkiej Brytanii, został aresztowany przez policję i przyznał się do porwania, swój sprytny plan, przygotowywał kilka miesięcy.

 

Mówiąc przed domem rodzinnym w południowym Londynie, panna Ayling powiedziała: „Przeszłam przez przerażające doświadczenie. Obawiałam sięo moje życie”.

Powiedziała, że ​​miała kajdanki na rękach, zmuszono mnie spać na podłodze w śpiworze”, patrzyli na mnie, grozili, że mnie zabiją”.

Panna Ayling dodała: „Jestem niezwykle wdzięczna władzom włoskim i brytyjskim za wszystko, co zrobili, aby mnie uwolnić”.

Modelka powiedziała również, że Herba powiedział, że ​​w ciągu ostatnich pięciu lat zarobił 15 milionów euro na sprzedaży kobiet i większość przeznaczono na kraje arabskie.

The model also said that Herba told her he had earned €15 million in the past five years from selling women and most were destined for Arab countries. ( The telegraph ).

Wniosek nasuwa się sam, pilnuj swoją kobietę bo widzisz co się dzieje na świecie.

Oto ona

Chloe Ayling in pictures she has posted online 

 

Oto jak ją porwano do samochodu.

 

Italian police recreated the way in which Chloe Ayling was transported after her kidnap

 

Oto szczegóły porwania.

Łukasz Paweł Herba z Anglii porwał Brytyjską modelkę.

Konrad W

6 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime