Polak oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami w rzezni, Yorkshire

Wielka Brytania

Afera w rzeżniach

RZEŹNIA W RZEŹNI !!!

Jakim trzeba być człowiekiem by móc dopuścić się tak okrutnych czynów w dodatku na zwierzętach, które są bezbronne, które nie powiedzą nic ani nie są się w stanie obronić !!!

Takiej oto okrutnej i sadystycznej przemocy wobec niewinnych zwierząt dopuścili się pracownicy jednej z rzeźni Bowood Farms w North Yorks.

Kabeer H. lat 43 – Heaton, ,Kazam H. lat 53 – Heaton Bradford , Artur L. lat 30 – Darlington, pojawili się w sądzie 15 kwiecień 2016 w Northallerton i zostali oni oskarżeni o przestępstwa ze szczególnym okrucieństwem, które wyrządzili tym biednym zwierzętom w Bowood Farms, North Yorks, w 2014 r.

Sadyści ci kopali zwierzęta, torturowali i porażali je prądem!

Sytuacja podobnie wygląda w pozostałych rzeźniach na terenie Uk, których jest aż 367. Dlatego też Pro-vegańska grupa obrony praw zwierząt „Animal Aid „ wystosowała ostrzeżenie oraz walczy o swój cel jakim jest zainstalowanie kamer CCTV w każdej z rzeźni znajdującej się na terenie wysp brytyjskich, ponieważ aż w 90% takich miejsc dochodzi do łamania praw zwierząt przez pracowników.

W 2012 r dzięki CCTV „Animal Aid” przyłapała dwóch pracowników jednej z rzeźni na znęcaniu się nad zwierzętami , bili oni świnie i przypalali je papierosami.

photo/dailystar

rzeznia

 

Dlatego też grupa ta usilnie walczy o monitoring każdej z rzeźni i kontrolowaniu zachowań pracowników wobec zwierząt.

Oby tylko Brytyjski rząd zrobił wszystko co w jego mocy aby żadne zwierzę nigdy już nie ucierpiało w żadnej z rzeźni.

Podsumowanie – jeśli pracujesz w rzeźni uważaj może być podłożona kamera

Dominika Maladyn

Oto dwa filmy nie dotyczące tej rzeźni ale problemu

—————————

 

17 kwietnia 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Lancashire