Polacy zranili mężczyznę i zaatakowali 17-letnią dziewczynę. Hull

Polacy zranili mężczyznę i zaatakowali 17-letnią dziewczynę. Hull

 

Grupa Polaków zraniła mężczyznę i zaatakowała 17-letnią dziewczynę,w Granville Street w Hull.

Mark, został dźgnięty stłuczoną butelką, podczas gdy jego dziewczyna, Olivia Johnson, została uderzona, po czym napastnicy zaczęli skakać po jej głowie. Ponadto syn Marka o imieniu Bush twierdzi,że też został pobity przez grupę.

Grupa składająca się co najmniej z trzech mężczyzn, uważana za Polaków, zaatakowała jego rodzinę około godziny 23:00. Twierdzi, że mężczyźni stali się agresywni wobec rodziny, po tym jak nazwali Olivię, która ma 17 lat i również pochodzi z Polski, „prostytutką, zasługującą na śmierć” za to, że spotyka się z Anglikiem.

Kieran powiedział: „Byłem na górze w mojej sypialni i usłyszałem, jak facet zaczął coś do mnie krzyczeć, przeklinając po polsku. Był z kilkoma innymi mężczyznami, wszyscy wyglądali na 30 i 40 lat, początkowo było ich trzech, później zjawili się kolejni i w sumie było ich pięciu lub sześciu.

„Mój tata wyszedł na zewnątrz zobaczyć, co się dzieje, porozmawiać z nimi, zapytać dlaczego krzyczą przed jego domem i poprosić ich, żeby odeszli. „Mieli butelki, myślę, że po piwie, a ja widziałem z okna, jak jeden z nich zamachał się, jakby chciał butelką uderzyć Olivię, ale zrezygnował i zamiast tego użył pięści. „Ona upadła na ziemię, a on zaczął skakać jej po głowie”.

„Zbiegłem na dół pomóc tacie, ale on pewnie wcześniej musiał pomóc mojej dziewczynie, ponieważ gdy byłem na zewnątrz, zobaczyłem, że mężczyzna zbił butelkę i dźgnął ojca w nogę”. „Kiedy próbowałem odciągnąć tych ludzi od leżącego na chodniku taty, przyjechała policja i aresztowała trzech z nich”.

Kieran powiedział, że już wcześniej ci ludzie stwarzali problemy: „Widzieliśmy ich kilka razy, a oni zawsze rzucali nam gniewne spojrzenia, kiedy mijali nasz dom i widać było u nich pasywną agresję.” „Mój tata wciąż jest w szpitalu, potrzebuje operacji plastycznej nogi. To było przerażające, widzieć, co robią z moją dziewczyną i tatą”.

Katarzyna Cz. photo/dailymail

Mark Bush shows his injured leg

 Humberside Police confirmed officers were called to a 'disturbance' on Friday night after reports five people were assaulted in the incident. Pictured: Injuries to Kieran Bush

 

Kieran Bush, 22, claims his 17-year-old girlfriend Olivia Johnson, a Polish national, was attacked and his father stabbed with a beer bottle during the confrontation on Friday

 

 

 

Ka

 

 

19 czerwca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire