PIS zawiódł, Polacy zbierają podpisy aby Trump zajął się Smoleńskiem

PIS zawiódł, Polacy zbierają podpisy aby Trump zajął się Smoleńskiem

 

Nie pomniki, ale winnych żądają Poacy od polityków PIS. PIS dostał władze od ludzi że rozwiąże zagadkę śmierci Polaków w samolocie, mają władze 3 lata a Kaczyński z Dudą wyrzucili ministra Obrony Narodowej Macierewicza bo zaczął aresztować szpiegów rosyjskich na ziemiach Polskich. Teraz nie jest już Ministrem więc ma ograniczone możliwości badania katastrofy.

PIS buduje pomniki, robi miesięcznice ale 3 lata minęło ani nie ma wraku ani winnych.

Dlatego też Polacy zawiedzeni  zbierają podpisy do petycji do Trumpa gdy nazbierają 100 000 Trump będzie musiał podjąć decyzję.

Petycję można złożyć klikając na link – wystarczy podać swoje imie i nazwisko oraz emiala. Następnie należy potwierdzić linka na emailu.

 

 

Czy Polacy umieją się zmobilizować i nazbierać podpisy , wystarczy 100 000 …

KLIKNIJ NA LINK PETYCJI – poniżej

https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

Oto dlaczego taka petycja.

 

 

TEMPO ZBIERANIA PODPISÓW TEJ PETYCJI POKAŻE CZY PISOWI – NAPRAWDĘ ZALEŻY NA PRAWDZIE CZY TYLKO mąci ludziom w głowach aby na nich głosowali.

A oto film który pokazuje co się  stało w Smoleńsku, niestety PIS przez 3 lata Rządów nic nie zrobił w tej sprawie aby odzyskać wrak jak i znaleść winnych, ba nawet Duda z Kaczyńskim usunęli Ministra Macierewicza, który szukał prawdy gdyż był za dobry i aresztował w Polsce szpiegów.

 

 

 OTO treść Petycji.

Szanowny Panie Prezydencie,

My, Wolni Polacy, zwracamy się do Pana Prezydenta jako do przywódcy Wolnego Świata z gorącą prośbą, by w obliczu bezradności naszego państwa zainicjował Pan międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy nad Smoleńskiem w Rosji, w której zginął prezydent RP Lech Kaczyński oraz 95 przedstawicieli Polski, którzy lecieli, by uczcić pamięć tysięcy oficerów Wojska Polskiego bestialsko zamordowanych przez Rosjan w Katyniu w 1940 roku.

Uzasadnienie:

W 1939 roku Polska (II RP) jako pierwsza stanęła do walki z Niemcami i Rosją w obronie Wolnego Świata. Podczas całej II wojny światowej Naród Polski wystawił procentowo największą armię wśród Aliantów oraz złożył największą daninę krwi spośród państw walczących z hitlerowskim i stalinowskim totalitaryzmem. W wyniku Konferencji Jałtańskiej (1945) Polacy zostali oddani pod władzę Stalina. Choć powszechnie mówi się, że w 1989 roku odzyskaliśmy niepodległość, ogromne wpływy Rosji i komunizmu pozostały w Polsce. Zmiany polityczne dokonały się głównie na zewnątrz, a istota państwa komunistycznego pozostała niezmieniona. Polska nadal jest eksploatowana gospodarczo przez Rosję i Niemcy, a katastrofa nad Smoleńskiem w 2010 roku pokazała, że nawet największe zbrodnie komunistyczne są nadal bezkarne. Wolni Polacy nie godzą się z tym stanem rzeczy, o czym mógł się Pan Prezydent osobiście przekonać podczas wizyty w Warszawie w lipcu 2017 roku, gdy był Pan Prezydent witany jako przywódca Wolnego Świata, z którym Polacy wiążą nadzieję na pełną niepodległość.

Pierwszy ambasador Stanów Zjednoczonych w komunistycznej Polsce Arthur Bliss Lane przekonał się naocznie, jak podstępna i totalna jest okupacja rosyjska na naszym terenie. Wspomnienia ze swojej misji w Polsce (“Widziałem Polskę zdradzoną”, 1948) zakończył zdaniem:

“Obowiązek niedopuszczenia do opanowania przez komunistów Francji, Włoch czy jakiegokolwiek innego kraju oraz obowiązek przywrócenia wolności Polsce i innym narodom spoczywa na społeczeństwie Stanów Zjednoczonych i wszystkich krajów demokratycznych”. Ustępstwa Prezydenta Obamy wobec Rosji spowodowały, że po zabiciu polskiej elity w 2010 roku Rosja zaatakowała Ukrainę i Syrię i nie jest to koniec jej imperialnych apetytów. Bóg postawił Pana Prezydenta na czele Stanów Zjednoczonych Ameryki i całego Wolnego Świata, by zrealizować misję powstrzymania tyranii, która chce podbić w niewolę cały świat.

Międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej jest szczególnie zasadne w chwili, gdy komisja parlamentarna ministra Antoniego Macierewicza (także przy współudziale specjalistów z USA i UK) bezspornie udowodniła, że samolot Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego nie rozbił się o ziemię, ale został zniszczony w powietrzu w wyniku wybuchu.Przez całą historię Stanów Zjednoczonych wiele milionów Polaków dało swoją pracę, krew i życie, by budować wielkość Ameryki. Dziś my prosimy USA, by pomogły odbudować Wolną Polskę!

Ruch 11 Listopada- Jedyna antykomunistyczna i biblijna partia w historii Polski- Marian Kowalski, prezes. pastor Paweł Chojecki, wiceprezes
mecenas Andrzej Turczyn, wiceprezes

KLIKNIJ NA LINK PETYCJI

https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

Petycję można złożyć klikając na link – wystarczy podać swoje imie i nazwisko oraz emiala. Następnie należy potwierdzić linka na emailu.

Konrad W.

 

13 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku