Polacy wracać do Polski po Brexit. Socjalista Morawiecki w UK

Polacy wracać do Polski po Brexit. Socjalista Morawiecki w UK

 

Polski premier zachęcał Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii do powrotu do Polski, mimo że Theresa May powiedziała, że ​​mogą zostać po Brexit.

Mateusz Morawiecki zrobił komentarz po nawiązaniu do „kwitnącej” polskiej gospodarki podczas konferencji prasowej po dwustronnych rozmowach w Lancaster House w Wielkiej Brytanii.

Pani May powiedziała, że ​​Wielka Brytania była zaangażowana w ochronę praw obywateli Unii Europejskiej mieszkających w Wielkiej Brytanii, jeśli Wielka Brytania wypadnie z UE bez umowy. Powiedziała:

„Moje przesłanie dla Polaków jest jasne. Możesz zostać, a my chcemy, żebyś został. 

 Morawiecki zachęcił Polaków do  powrotu do Polski.

Było to bardzo ważne dla naszego rządu, ponieważ naszym obowiązkiem jest upewnić się, że nasi obywatele – Polacy, którzy opuścili kraje i znaleźli swój drugi dom w Wielkiej Brytanii – mają swoje prawa. „Cieszymy się z faktu, że znaleźli nowy dom, jednak, gdy kwitnie nasza gospodarka, chcielibyśmy zachęcić naszych obywateli do  powrotu do Polski mówił Polski Premier.

CO DAŁ W POLSCE SOCJALISTA MORAWIECKI I PIS:

1. Wielka bieda emerytów – zyją za 14 złotych na dzień . Pisowcy i Morawiecki zakazali palić tanimi węglami. Przed przejeciem władzy przez Socjalistów Kaczyńskiego emeryt, który ma 1200 złoty emerytury kupił wegiel o nazwie muł cena tona 350 złotych wiec na życie zostawało  850 złotych ale za Rządów PIS nie możesz kupić tego wegla ale tylko węgiel kamienny który kosztuje 850 złotych wiec 1220 złotych gdyż Socjaliści zrobili podwyżkę emerytur o 20 złotych kupujesz wegiel czyli 1220 złotych minus 800 złotych żyjesz na miesiac za 420 zlotych czyli 14 złotych na dzień – za tyle żyją emeryci.

2. Wzrost Vatu od nowego roku. KAczyński rozdaje pieniadze dla swoich mediów Sakiewicz wział 7 milionów złotych na portal o puszczy, rozdaja pieniadze Rydzykowi,kosciół dostaje ziemie aby brać dotacje z EU a nie Polacy aby sie dorabiali, przesladują orkiestre Owsiaka, wydaja kase na pomniki dlatego musza podnościć VAT, ceny szalają bieda w POLSCE totalna.

3. Wzrost ZUS – Socjalisci podnosza ZUS aby Polskie firmy nie miały szans wygrania konkurencji z duzy firmiami zachodnimi.Polak ma być pracownikiem a nie pracodawca.

4. Niskie pensje. – ani Platforma ani Pisowcy nie ustalili minimum 6 euro na godzinę w złotówkach choć Polska juz 12 lat w UE firmy na zachodzie placa nawet 1000 euro minimum a w Polsce 2200 złotych minimum bo PIS chroni zyski firm zachodnich.

5. Coraz wieksze uprawnienia skarbówki, kontrole ludzi nawet nie obietych sledztwem.

Wracać do Socjalizmu Morawieckiego z UK ???  Dlaczego chce Morawiecki powrotu Polaków z wysp abys pracowł za 2200 złotych bo takie jest minimum aby PIS wziął ci kase na swoje wydatki. Polonia za granicą prawie 8 milionów ludzi musi za rok wyborach pomóc wyżuć PIS od władzy w Polsce ale nie wybrać PO musza mieć inną partię .

Oto Premier Morawiecki nagrany na tasmach mówi wyraznie na bezczela – Gospodarka sie buduje wyraznie gdy ludzie pracując za miskę ryżu.

 

Agnieszka W.

Większa inwigilacja Polaków, PIS z Duda przykręcaja śrube w Polsce

 

 

21 grudnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Od kilku lat w uk jest tak samo jak wszedzie,zadnych rarytasow.Ciekawe ze w PL jednak gospodarka jest narazie w najlepszej kondycji.
    NIEWOLNICY PRACY sa w kropce ,gdzie teraz sie udac.