Polacy w UK łączą się w grupy sympatyków ” Idź pod prąd”

POLACY w Wielkiej Brytania łączą się w grupach sympatyków programu“Idź pod prąd “

 

25 Marca 2017, tym razem w Londynie odbyło się kolejne spotkanie Polonii z Wysp Brytyjskich skupione w klubach sympatyków telewizji Idź Pod Prąd, któremu jak zwykle przyświecało hasło „Polak Polakowi Bratem” . Po raz kolejny na spotkanie całymi rodzinami przybyły osoby z całej Anglii, było ponad 40 osób.

Po raz kolejny było to całodniowe wydarzenie (ostatnio były kręgle) tym razem spotkaliśmy się w parku trampolinowym, następnie podczas wspólnego obiadu zastawialiśmy się nad kwestią Żołnierzy Wyklętych, naszymi wnioskami i opiniami podzieliśmy się podczas połączenia na żywo w trakcie trwania programu Czas Patriotów którego tematem był właśnie „Testament Żołnierzy Wyklętych ” nadawanym przez TV Idź Pod Prąd która była patronem medialnym.

Raz w miesiącu kluby z Wielkiej Brytanii spotykają się całymi rodzinami, by wspólnie przeżyć dzień pełen zabawy, emocji, ale także ciekawych rozmów. Spotkania mają na celu integrację Polaków na Wyspach Brytyjskich.

Wszystkich zainteresowanych taką inicjatywą organizatorzy zapraszają do kontaktu z lokalnymi klubami TV IPP i odwiedzenia strony Idź Pod Prąd, na której można znaleźć kontakt do klubów z całej Anglii, a także do zajrzenia na kanał na YouTube na którym TV Idź Pod Prąd nadaje codziennie swoje programy. Kolejne takie spotkanie odbędzie już w Kwietniu a wiec zapraszamy do kontaktu. www.idzpodprad.pl

Oto grupa sympatyków Polaków, którzy interesują się losami kraju ich przodków.

idzprad

idz2_o

Ci ludzie za dwa lata w wyborach do rad miast i gmin na wyspach powinni wystawić na każdą dzielnice swoich kandydatów POLAKÓW na Radnych. Ilość Polaków jest tak duża, że mogą wprowadzić kilku radnych, i przejąć rządy w miastach i dzielić pieniądze. Ale trzeba iść na wybory.

A oto jeden z ostatnich odcinków „Idź pod Prąd” gdzie dowiadujemy się ciekawych informacji jak Niemcy robią z Polaków niewolników i i jak Platforma Obywatelska wysprzedała Polski majątek.

30 marca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii