Polacy uciekali przez sądami za PO, muszą czekać na zmianę Dudy

Polacy którzy uciekli przez sądami za PO muszą czekać na zmianę Dudy

 

Emigracja za Rządów Platformy Obywatelskiej składała sie z dwóch członów.

Tych co uciekali za lepszym życiem bo Tusk dał im 1000 złotych na miesiąc bez żadnych dotacji na dzieci oraz z tych którzy uciekali przez Sądami, które od upadku komunizmu dalej są w rękach byłych osób które powiązania mają z komunizmem a to oznacza że tam sprawiedliwości nie znajdziesz !!!.

Jest masa takich Polaków na wyspach Brytyjskich.

Są osoby które straciły majątki życia bo Sądy Komunistyczne odebrały im domy, firmy i całe życie są nawet osoby które straciły na bezczelnego bo urzędy podrobiły dokumenty – znamy i mamy te sprawy u siebie jako dowody. Polacy uciekali w skarpetkach aby szukać lepszego i sprawiedliwego życia.

Niestety wiele Polaków poszło do głosowania na Andrzej Dudę aby PIS miał swojego Prezydenta który pomoże zmienić Sądy aby w końcu Polacy mogli tam znaleść sprawiedliwość bo po to się idzie do Sądu niestety  „Duduś ” wykręci numer.

Andrzej Duda to polityk który nic nie zrobił dla Polaków ale ludzie mu zaufali że pomorze PISowi zmienić Polskę, odsunąć komunistów, ich popleczników jak Wałęsa gdy rządzili Polską i odebrać im przywileje. Niestety „Duduś ” zawiódł.

Pis chciał wysłać na emerytury starych Sędziów Sądu Najwyższego i wybrać nowych którzy bedą sadzić na nowych zasadach niestety przedstawił swoją wizję wyboru aby wybierał ich Sejm dużą większością posłów a na końcu zawetował zmiany i poprawki jakie chciał PIS.

Co teraz dla osób które uciekły z Polski przed Sądami Platformy Obywatelskiej.

Za 3 lata wybory ludzie tacy, którzy uciekli przed sprawiedliwością muszą czekać aż pojawi sie nowy kandydat na Prezydenta który pomorze PISowi zmienić Polskę , odsunąć od Sądów ludzi ze starej Komuny i wprowadzi młodych. Duda tobie już dziękujemy piszą osoby które myślały że coś w Polsce się zmieni. Osoby takie na emigracji muszą czekać.

Co ciekawe Pieronek którego praca polega na nauce ludzi wiary wtrącał się w Politykę aby nie ruszać Sądów. Stary „pryk” który nigdy nie zarabiał w fabryce 1200 złotych będzie mówił jak reformować kraj. Kiedy Polacy w Polsce zrozumieją że wiara w Chrystusa i wejście do nieba nie zależy od tego ile damy księdza na tacę czy jak często pójdziesz do kościoła ale od tego jakie masz serce . W Polsce musi przyjść pokolenie które przegoni księży od władzy i zacznie rządzić niestety na Dudę już nie ma co liczyć.

PiS daje ludziom szanse ale czasami trafia źle był już taki podobny do Dudy nazywał się Marcinkiewicz dano mu władze i możliwość dobrego zarobku wybrał drugą stronę. Albo Polacy zaczną Dudzie to wypominać i się zmieni albo czas o nim zapomnieć, siedzenie i nie mówienie nic daje mu pozwolenie na więcej a to oznacza koniec reform Polski i dobrej zmiany.

Pieronek mówi że Kościół ma mówić jak ma wyglądać kraj to jak leczenia zęba dać murarzowi. Chory kraj a Duda go właśnie jeszcze bardziej zaraził chorobą. Posłuchaj „starego dziada” który będzie mówił Polakom jak ma wyglądać ich ustój polityczny. Od nas już kościół katolicki nie dostanie ani grosza ale karteczkę z napisem to za zniszczenie Polski.

Podsumowanie Dudy i jego wybryku

Trzeba czekać 3 lata do wyborów wybrać innego kandydata PIS na Prezydenta i zmienić Polske i Sądy .

Konrad W

24 lipca 2017