Polacy tracą pieniądze,prawnik prawdziwy czy fałszywy w Angii – jak sprawdzić .

 

 

  Moda aby być prawnikiem w UK

Coraz więcej na internecie można przeczytac ogłoszeń różnych osob, podajacych sie za prawników. Coraz więcej też Polaków, traci pieniądze przede wszystkim w Londynie np. zapłacą komuś za pomoc w danej sprawie a okazuje się, że ta osoba nie jest prawnikiem.Ludzie tracą olbrzymie pieniądze, jak powiedział nam jeden czytelnik , udał się do Polaka który ogłaszał się na internecie. Zapłacił mu około 12 000 funtów za obronę w sądzie. Okazało się że miał skończone studia prawnicze tylko w Polsce , miał swoja firmę i gdy przyszło iść do sądu niestety odmówił. Ale pieniądze wziął.

Ciekawą sprawę miał też niedawno pan z okolic Manchester. Miał wypadek samochodowy nie ze swojej winy. Zgłosił więc swój wypadek do firmy która reklamowała się na ulotkach. Zostało wypłacone mu odszkodowanie od zepsutego samochodu. Cieszył się i czekał na odszkodowanie za obrażenia samochodowe. Jednak jego radość nie trwała wiecznie , po 6 miesiącach dostał list do domu iż  firma która reprezentowała jego sprawę , rezygnuje z dalszej współpracy , musi oddać wszystkie pieniądze i zapłacić koszta pracy gdyż winowajca który uderzy w jego samochód na czerwony świetle, ponoć znalazł świadków że to Polaka wina i oni o dziwo wierzą teraz im, choć na początku przyznali się do winy wypłacając odszkodowanie. Teraz jest płacz i do zwrotu olbrzymie pieniądze. Musi znów brać prywatnie, już dobrego adwokata który będzie go bronił przed olbrzymimi wydatkami – ale to i tak jego koszty.

Dziwne ale prawdziwe – ale to wina korzystania z nieodpowiedzialnej firmy.

Możesz jednak mieć wpływ na wybór prawnika w UK.

Oczywiście nie chodzi nam o osoby, które pracują dla różnych biur prawniczych zajmując się marketingiem i szukających osób np. wypadków , ale konkretnie prawników którzy reklamują się iż pójdą do sądu kogoś bronić, poprowadzą sprawę karną, cywilną czy inną .

Oczywiście wybór zawsze należy do klienta.

Tym którzy jednak chcą wiedzieć z kim mają do czynienia zapraszamy na link poniżej. Możesz w nim sprawdzić osobę czy jest prawnikiem albo daną firmę.

Kliknij na link poniżej

 http://solicitors.lawsociety.org.uk/?Pro=True

 

pranwikphoto/ płacząca kobieta interia.pl

14 lipca 2015