Polacy winni Brexitu, Kidawa-Błońska. Do Sądu z nią za obraze Polaków

Polacy na wyspach przyczyną Brexitu, Kidawa-Błońska z PO. Do Sądu kobietę za obrazę Polaków na wyspach

 

Coraz więcej ciekawych spostrzeżeń na temat Polaków na wyspach jak i Brexitu słyszymy z ust Polskich Polityków.

Mieliśmy wypowiedz Kukiza, że gdy Polacy wrócą do Polski to pomogą zbudować Polską gospodarkę.

Ale teraz mamy w końcu odpowiedz na pytanie dlaczego był Brexit.

Rozmowa miała miejsce dwa dni temu 24 marca 2017 roku..

Poseł na Sejm Małgorzata Kidawa-Błońska mówi prosto – powodem Brexitu byli Polacy bo  przyjechało ich duzo do pracy.

Widać, że kobieta nie zna się na polityce. Ciekawe gdyby zarabiała w Polsce 1500 złoty i miała 2 dzieci na utrzymaniu jak było za Rządów jej partii, czy by nie emigrowała. Polacy z wysp powinni złożyć się na adwokata i oddać ją do Sądu w Polsce – za pomówienie na oczach całej Polski –  że to przez Polaków jest Brexit.

Zażądać przeprosin i miliona złotych kary aby zrozumiała że nie obraża się Polaków na wyspach. Pieniądze przekazać dla biednych. Polacy z Polski Niepodległej z Londynu powinni to zrobić. Wszystkie media Platformy, gazety z Londynu, radia,portale na wyspach, które brały milionowe dotacje z MSZ na bałamucenie Polaków za Rządów PO powinni oddać wszystkie pieniądze za jej słowa.

Odebrać jej dietę sejmową , dać 1500 złotych i niech żyje w Polsce może zrozumie w swojej „pustej pale” dlaczego Polacy wyjechali na wyspy. Oto poseł Platformy Obywatelskiej.

Posłuchaj tego nagrania.

 

 

Podsumowanie.

Zobaczcie ciekawą rzecz- ta kobieta na zdjęciu z Partii Platformy Obywatelskiej która popiera Brukselę i jej namiestnika Tuska w cale nie mówi, że to przez Brukselę i Eurokratów  Brytania wyszła z UE. Jednak zwala Brexit na Polaków !!!

Kobieto co ty pleciesz na wyspach jest tylko milion Polaków,to pestka na 70 milionowy kraj. Oprócz tego jest tysiące Rumunów- 300 000 przyjechało ich w ostatnich 2 latach, wielu Bułgarów, Pakistańczyków, Indyjczyków, Hiszpanów, Włochów w sumie z Europy przyjechało 3.6 miliona ludzi więc to nie wina Polaków.

Referendum było tylko formą opiniotwórczą dla Polityków Brytyjskich, jednak poparli wyjście z UE gdyż mają dość Tuska, Merkel i Junckera i lewackiej Partii w Brukseli którzy:

-wpuścili bez kontroli granicznej ponad milion emigrantów przez co Policja nie mogła oddzielić od nich terrorystów – zginęły setki ludzi w zamachach – Tusk za to i Juncker powinni być postawieni pod Trybunał w Hadze za złamanie prawa i ludobójstwo Europejczyków którzy zginęli w zamachach

– nakaz Brukseli pod karami pieniężnymi przyjmowanie emigrantów do krajów tworzących UE

– odrzucanie wszystkich reform Camerona, chciał jednakową stawkę socjalu w Europie aby obniżyć  emigrację wewnętrzną w UE , Bruksela się nie zgodziła gdyż koncerny w krajach jak Polska , Rumunia, Bułgaria musiałyby płacić większe podatki a Eurokraci mają chronić ich zysku. ( patrz też podatek Premier Szydło od sklepów wielkopowierzchniowych aby dać Polakom zasiłki, zatrzymany przez Tuska i spółkę )

–  odlot Tuska przed referendum zamiast negocjować z Londynem, który jest mocarstwem światowym to Tusk straszył ich że Brexit to upadek krajów anglosaskich

– kolejny odlot Tuska po referendum, który straszył Londyn że biedą jeść sól na talerzu a nie ciastko ( nagranie na dole )

– pomysły budowy Armii Europejskiej kosztem rezygnacji krajów z Armii. To już było przegięcie dla Londynu i Washingtonu przez aroganckich Eurokratów.

Niemcy nie chciały już płacić składki na NATO, które dawało gwarancje bezpieczeństwa od 1945 roku . Niemcy dwukrotnie wyrżnęli miliony ludzi w Polsce i w Europie oraz Rosjanie ograbili kraje Europy Wschodniej. Armia Europejska mogła też służyć do tłumienia buntów narodowych ludzi, którzy chcieliby demokratycznie opuścić UE.  Bruksela jest w rękach Niemiec , Merkel robi co chce dlatego Armia ta byłaby tak naprawdę orężem Berlina.

Na to w Londynie i w USA zgody nie będzie. Zresztą Minister Obrony z Londynu Falon mówił, żeby Tusk i Merkel się opanowali bo będzie wojna. Londyn i USA musi trzymać to towarzystwo „mocno za mordę” dlatego szybko USA wysłało wojska do Polski a Wielka Brytania do Litwy i Estonii. Wielka Brytania chroni Brukselę i pani posłanko pani „tyłka” parasolem atomowym, że rusek wie że jak użyje broni atomowej w Europie , dostanie to samo z podwodnych okrętów Royal Navy. Londyn już pokazał,że nie patyczkuję się z ruskimi i pół roku temu zamknął na wyspach telewizję rosyjską, która w języku angielskim siała rosyjską propagandę.

Jest tego wiele co było przyczyną Brexitu w końcu Politycy z górnej Półki w Anglii powiedzieli dość tego . Opozycja zagłosowała też za Brexit w Parlamencie, Królowa podpisała na drugi dzień i wypad z tego dziadostwa.

Błędy Tuska, Junkera i ” hołoty właśnie takich polityków jak ona bo ich popiera ” doprowadził do Brexitu a problemy muszą wypić zwykli ludzie. Teraz obraża w radiu Polaków na wyspach że przez nich był Brexit. Nikt nie będzie obrażał Polaków na wyspach.

Odebrać jej dietę sejmową , dać 1500 złotych i niech żyje w Polsce może zrozumie w swojej „pustej pale” dlaczego Polacy wyjechali na wyspy.


Konrad W

 

 

26 marca 2017

2 komentarzy
  1. No niestety ale kobieta ma racje, emigranci z eu sa najwieksza przyczyna glosowania brytyjczykow za wyjsciem z unii , wystarczylo poczytac na forach internetowych co naprawde mysla o emigrantach, smutne ale prawdziwe…

  2. No niestety ale kobieta ma racje, emigranci z eu sa najwieksza przyczyna glosowania brytyjczykow za wyjsciem z unii , wystarczylo poczytac na forach internetowych co naprawde mysla o emigrantach, smutne ale prawdziwe…

Komentowanie jest wyłączone.