Pół miliona Euro wydali Eurokraci na loty od Stycznia do lutego

Pół miliona Euro wydali Eurokraci na loty od Stycznia do lutego

 

Ludzie muszą ciężko pracować, płacić podatki a niewybieralni Eurokraci bawią się na całego i szastają pieniędzmi i to olbrzymi wszędzie.

Jak podało BBC  za wynajmowanie prywatnych samolotów wyniosło prawie 500 000 EUR (451 000 EUR) na rachunkach transportowych i hotelarskich komisarzy UE w styczniu i lutym 2016 roku.

Inna Eurokratka która szasta pieniędzmi to Federica Mogherini . Kobieta wydała 75 000 euro (67 700 funtów) na wycieczce do Azerbejdżanu i Armenii.

Teraz wiecie czemu Lewaccy Politycy bronią tak bardzo pomysłu Unii Europejskiej aby brać od krajów i ludzi pieniądze na swoje wysokie pensje, wysokie emerytury i szastanie pieniedzy na podróże. Ich praca to jeszcze chronienie wielkiego niemieckiego kapitału – patrz podatek Szydło na wielkopowierzchniowe sklepy aby z podatków budować Polskę lub dać zasiłki na rodziny Polskie jakie dostają rodziny w krajach Beneluksu.. Bruksela podatek zmieliła.

Unia Europejska nie jest nikomu już potrzebna kraje same mogą podpisać umowy o wolnym handlu, emigracji. Obecnie służy już tylko do zarobków i emerytur pewnej grupie osób oraz podporządkowania Berlinowi krajów w Europie , Brukselscy politycy robią wszystko co zażyczy sobie kanclerz Niemiec.

Zostaje tylko w roku 2019 pogonić w wyborach europosłów z liberalnych i albo zamknąć projekt UE i powołać coś nowego, biurokratów wysłać do pracy do fabryki albo po prostu naprawiać całą przesiąkniętą do kości Brukselę. Jeśli już BBC podaje już takie wydatki to musi to być prawda.

European Commission President Jean-Claude Juncker spent 25,000 euros (£22,600) on a private plane to take a nine-person delegation to Rome, campaigners have discovered.The use of the „air taxi” was among almost €500,000 (£451,000) in EU commissioners’ transport and hotel bills during January and February 2016. They were unearthed by Spanish-based Access Info and Belgian magazine Knack.- BBC

Bardzo ciekawy film na temat Unii Europejskiej przedstawia film poniżej.

500 miliardów ukradzionego złota trafiło z Niemiec do USA. Plan Marshala to była tylko nazwa, Niemcy budowały swój kraj za zagrabione złoto i pieniądz w podbitych krajach w Europie. Niemcy uważają się głównym graczem w Europie a UE jest w ich rękach. Mają kontrole prawa nad krajami za pomocą Sądu w Strasburgu oraz decydują o gospodarce za przekupionych polityków.

Bruksela, która robi wszystko co chce Berlin to długofalowa strategia. Kiedyś Niemcy próbowały przejąć Europe militarnie ale dwukrotnie zakończyło się ich klęską. Po dwóch klęskach zdali sobie sprawę że prawdziwą potęgę nie da się zdobyć siłą ale można ją kupić. Dlatego mamy partię lewackie w krajach tworzących UE, które bezgraniczne robią co chce Berlin i Bruksela oraz Niemcy przejęły gospodarki krajowe innych krajów zobacz jak Platforma wysprzedała Polski majątek Niemcom i pozwoliła otworzyć duże firmy bez płacenia podatków wiele wiele lat aby tylko nie rozkwitły Polskie firmy.

Zobacz brytyjski film, jest przetłumaczony co to jest Unia Europejska.

Konrad W

16 sierpnia 2017