PO przy władzy. Księża, Duda, Sakiewicz wypaczyli wybory.

PO przy władzy. Księża z Dudą i Sakiewicz wypaczyli wybory.

 

Niesamowity tydzień w Polskiej polityce i niesamowite oblicze Pisowskich Posłów.Rano słuchają i biją brawo Premier Polski Beacie Szydło aby po południu ją usunąć.Co ciekawe nawet słowa nie wypowiedzieli aby ją obronić. Wszyscy posłowie PIS jak automaty . Szydło im nadstawia swój kark wygłaszając niesamowite przemówienia w Brukseli i w Polsce,, odebrała emerytury esbakom miała aż 40% poparcia a Pisowski poseł Sasin – „Ona nam już jest nie potrzebna jako premier”. – to pokazuje że traktują ludzi jak ” przedmioty „.

Więc kto teraz jest w Polsce przy władzy –  SAM ZOBACZ dobrą zmianę :

Andrzej Duda, Prezydent – były członek Unii Wolności – już zawetował reformę sądów i usunął Szydło.

Mateusz Morawiecki nowy Premier – były doradca Donalda Tuska

Gowin obecny minister – były wicepremier za rządów PO – na zdjęciu z Tuskiem

Gliński obecny minister –  startował z listy Unii Wolności – zdjęciu ulotka 

TO jest właśnie oszustwo Polskiej demokracji księży katolickich, Dudy i Sakiewicza przy  akceptacji posłów PIS

Teraz Duda będzie mógł zatwierdzić takich Ministrów jakich chce – czyli do wylotu Ziobro i Macierewicz i zobaczcie PIS zgodził się z Dudą i księżami na usunięcie Szydło…

Dla wszystkich zwolenników Gazety Polskiej i Sakiewicza, czas wam otworzyć oczy. On na swoich blogu i gazecinie popiera usunięcie Szydło i wychwala Morawieckiego który przez dwa lata nie obniżył ani ZUS ani podatków – to pokazuje że dla niego nie ważne kto jest przy władzy w Polsce liczą się tylko reklamy Rządowe.

A oto potwierdzenie że jak zawsze Kościół rzymskokatolicki rękami Polskich księży niszczy Polskę i niszczy oddane głosy Polskich wyborców .W sumie działają zle na dwóch frontach uczą Polaków że zbawienie tylko przez ich sakramenty oraz niszczą Polskę politycznie. Dlatego w Apokalipsie Jan nazywam się „Nierządnica” rozdział 17 Apokalipsy wpisz sobie w goglach jakie miasto leży na 7 wzgórzami.

Szykować w Polsce miejsce na emigrantów bo kościół już dostał co chciał, szykować się na kontrolę skarbówki nawet w domach, Morawiecki nie sprzeciwi się ani Brukseli ani Watykanowi. „Stara władza” wraca dzięki księżom, którzy za pomocą Dudy przy akceptacji posłów PIS – wybranych przez Polaków ( żaden z nich nie powie ani słowa bo się boją ze Kaczyński nie wpiszę ich na listy wyborcze) usunęli SZYDŁO, zostaje jak było kto Rządzi w Polsce masz u góry.

Oto dowód bo już Pisowcy politycy chcą zwalić że to Szydło sama złożyła rezygnację gdzie Sasin jeden z głównych polityków PIS mówi jasno – to komitet PIS podjął decyzję o wyrzuceniu Szydło.

Nikt w Europie nie zwalnia Premier Kraju gdzie poparcie sięga ponad 40% tylko robi to PiS i mianuje kogo „kolesia” który nie startował w wyborach z listy PIS – takie cuda tylko w PIS. Premierem został koleś nie wybrany przez naród !!!

Może Szydło powinna założyć swoją Partię i kopnąć w tyłek polityków w PIS którzy traktują i ją i wyborców którzy głosowali na nią jak przedmioty. Ma wielką grupę ludzi którzy ją lubią wiec ma zaplecze i taki Sasin nie będzie mówił Polakom że Premierem ma być Morawiecki doradca Tuska na które ludzie nie głosowali.

Biedni ci Polacy głosowali na PIS bo mieli dość PO ale ich księża i ich posłowie właśnie oddali władze polityków mające korzenie w Unii Wolności i współpracujący z Platformą. Kłamią was na całego. OTO dlaczego usunięto Szydło czyli zrobiono przewrót ” i zaczyna Rządzić już na całego stara władza.

 

Całość programu

Konrad

 

 

9 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska