Po Brexit obniżamy podatki. Minister Finansów.

Po Brexit obniżamy podatki. Minister Finansów.

 

Dzisiaj minister finansów Hammond powiedział w telewizji publicznej że będą obniżać podatki po Brexit.

Zobaczycie że za kilka lat po Brexit jak wszystko się przestawi w gospodarce Wielkiej Brytanii będzie lepsze życie niż w UE. Rząd nie będzie płacić horrendalnych wpłat do Brukseli a „eurokraci” będą je marnować na swoje wysokie zarobki czy emerytury, lub rolnicy niemieccy więcej dostawać dotacji niż Polscy.

Za lepszym życiem poza UE zatęsknią i inne kraje i będą chciały też wyjść z pod panowania Brukseli i Niemiec, niestety kiedyś tylko zmienią nazwę bo „dymanie” Polaków niskimi zarobkami w Polsce będzie dalej bo Rządy czy PIS i PO stoją na straży. PIS już dwa lata przy władzy a nie potrafi ustanowić 5 euro na godzinę a cała Europa płaci już około 8 na godzinę.

Polska będzie staczała się na dół przez wielkie pożyczki jakie trzeba spłacać, aż 20 miliardów PIS wziął na dzieci i dają dla niepracujących także, będzie dalej wysoki ZUS i podatki – były – są i będą dalej ograniczały Polską przedsiębiorczość dlatego Polacy będą wyrobnikami firm zachodnich… zresztą już tak opanowały rynek ze Polska firma będzie miała problemy przebić się,

Dlatego w Polsce życie Polakom się nie poprawi a będzie coraz gorze.

Oto nasz Minister Finansów Hammond dzisiaj w BBC mówi – co się stanie po Brexit czyli zostaną zmniejszone podatki dla małych firm i dla rodzin i będą inwestowane pieniądze w społeczeństwo.

Konrad W

 

11 marca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka