PIS wprowadza socjalizm, obalił wynik wyborczy

PIS wprowadza socjalizm, obalił wynik wyborczy

 

Złe informacje dochodzą z Polski.

Oprócz olbrzymich podwyżek węgla przez idiotyczne decyzję aby przestać palić mułem, zapomniano zrobić zapasy węgla na rynku przez co cena węgla poszła do góry. Emeryci już nie mają pieniędzy na jedzenie jeśli ktoś dostaje 1400 złotych emerytury a tona kosztuje 800 złotych zostaje mu 600 złotych czyli 20 złotych na jedzenie dziennie – to PIS poszedł dalej.

Dzisiaj już wiemy że Polonia nie będzie mogła głosować za granicą korespondencyjne gdyż PIS usnął taką możliwość , kilka dni temu pokazał jednak PIS socjalistyczne Rządy rodem Moskwy czy Chin . Okazuje że cała grupa polityków zarządzających PIS usunęła legalnie wybraną Premier Polski czyli panią Beatę Szydło na którą Polacy głosowali i oddali 96 000 głosów czyli wybrali PIS do władzy.

Jednak nowy Premier Morawiecki nie startował z listy PIS dlatego został Premierem z mianowania czyli jak w socjalizmie.

Gdy posłucha się przemówienia Morawieckiego oraz Gierka wychodzi coś podobnego. Socjalistyczne „kucypały” . Otóż Morawiecki mówi że Rząd wie lepiej jak rozdzielać twoje pieniądze i że to Rząd ma o wszystkim decydować i robić inwestycję budować domy itd. Niestety opowiada kłamstwo.

 

To Polacy mają mieć obniżone podatki i ZUS i mają zarabiać więcej, Polacy mają zarabiać jak w krajach Europy Zachodniej, mają kupować ziemię, budować domy i wystawiać je na wynajem i na sprzedaż. To Polskie firmy i ludzie mają się bogacić a nie budżet rządu. To Polacy mają być właścicielami firm i zatrudniać emigrantów a nie zasuwać w fabrykach zachodnich.

Wielka Brytania odnosi sukces i ludzie mają pieniądze nie na zasadzie że Rząd robi inwestycję ale że ludzie mają pieniądze w portfelach i nakręcają gospodarkę swoimi różnymi inwestycjami. ZUS dla firmy małej jednoosobowej która i też może zatrudniać wynosi 100 złotych na miesiąc.

To co robi Morawiecki to dalsze łojenie Polaków wysokimi podatkami i ZUSami aby nie mieli szans na otwarcie i rywalizowanie Polskich firm w Europie a chwali się że ściąga firmy zachodnie czyli im daje zarobić ciężką pracą Polaków, którzy dostają ochłapy w zarobkach. Za jego Rządów powstaje nowa policja skarbowa, większa administracja, większe zarobki w szkołach w Policji wiec bedą mieli większe emerytury ktoś na to musi zarobić. W państwach zachodnich np Wielka Brytanii emerytury są jednakowe a jeśli ktoś zarobią wiecej niech sobie opłaca prywatną dzieki ludzie pracujący nie mają takich obciążeń na administrację.

Idzie w Polsce Socjalizm jak za gierka, bo chwalą się ze budżet i Rząd ma pieniądze ale skąd ma bo łupie od biednych Polaków, na zachodzie mają Rządy mają nawet deficyty ale ludzie mają solidne wypłaty. Ale jeśli się jest socjalistą to tego się nie rozumie.

Jeśli chcesz wracać do Polski z emigracji nie rób tego, będzie bardzo drogo przy małych zarobkach i olbrzymiej kontroli państwa.

Poniżej  wypowiedzi Morawieckiego, Premiera nie z wyboru i Gierka – bardzo podobne wypowiedzi.

 

 

Konrad W

 

 

17 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska