PIS traci poparcie, Warszawa w rękach Platformy Obywatelskiej

PIS traci poparcie, Warszawa w rekach Platformy Obywatelskiej

 

„Jaja do spodu” bo tak można nazwać upadek jaki nadchodzi na PIS i jest on spowodowany tylko Kaczyńskim i jego błędnymi decyzjami. 500+ już nie pomaga gdyż ceny szaleją.

Ale pokoli.

Pierwsza Warszawa.

Rok temu wybuchła afera z kamienicami gdzie Prezydent Warszawy odbierała ludziom kamienice i zamiast odwołać Prezydenta stolicy i wprowadzić kuratora to PIS poszedł na wojne medialną , niestety pomysl był zly i Warszawa zostaje w rękach liberałów.

Rafał Trzaskowski zastąpi w fotelu prezydenta Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz. Kandydat Koalicji Obywatelskiej w pierwszej turze wyborów zdobył 54,1 proc.  Jego główny kontrkandydat Jaki, uzyskał 30,9 proc. poparcia. – podaje TVP/ photo TVP

Znalezione obrazy dla zapytania trzaskowski Platforma

KRAKÓW

Według sondażu exit poll w wyborach w Krakowie do drugiej tury przeszedł Jacek Majchrowski zdobywając 43,7 proc. głosów, a także Małgorzata Wassermann ale tylko z 33,6 proc. głosów.  Widać więc że PIS nawet w Krakowie nie potrafił wygrać i to z popularną kandydatką czyli Wassermann którą reklamowano jako skuteczną prawnik.

Pis wygrywa TYLKO w 9 wojewodztwach a 7 już zabiera Platforma Obywatelska.

Jeszcze gorzej wynik PIS wygląda w całym kraju, choć zdobyli najwiekszą ilość głosów to jednak widać wyraznie ze to nie 43 procent jak podawaly Pisowskie media  ale okazuje się że tylko 32 procent. Czym to jest spowodowane:

Niestety Kaczyński i Duda:

1. Kaczyński z Duda wyżucili trzech silnych polityków PIS, którzy byli motorem napędowym w ostatnich wyborach czyli Szydlo, Macierewicza i Waszczykowskiego a na ich miejsce dali doradce Tuska, pana Morawieckiego.

Doradca Liberałów Morawiecki zrobił z Polski ” totalne dno”, ceny poszly do góry, emeryci nie mają na życie gdyż cena węgla juz 800 złotych, gdy był dostepny wegiel pod nazwa mul kosztowal 350 zlotych więc biedni emeryci, którzy mają emerytue 1400 zlotych mogli jakos żyć. Teraz żyją za 600 złotych na miesiąc czyli 20 złotych na dzień.

Ponadto Morawiecki na taśmach Sowy mówi że Polacy mają pracować za miske ryżu – jednym słowem Kaczyński zniszczył głosy dając Morawieckiego na Premiera za Szydło.

2. Wyżucenie Antoniego Macierewicza.

Jedyny Minister w Rządzie PIS, który naprawde zreformowal Armie, aresztował szpiegów rosyjskich, był popularny w USA niestety Duda go wyżucił a Kaczynski przyklasnąl. Dlatego ludzie ktorzy nie należeli do PIS ale lubili popularnego ministra nie poszli i nie pójdą do głosowania pokazując „środkowy palec” Kaczynskiemu.

3. Smoleńsk.

PIS dostał głosy ludzi 2 lata temu, którzy wierzyli że w Smolensku byl zamach aby znalezli sprawców, choc nie należeli do PIS. Niestety okazało sie to tylko zabiegiem medialnym ponieważ gdy Polacy zbierali podpisy do Bialego Domu aby USA zajęło sie śledztwem Smoleńskim to PIS nie poparł projektu zbierania  podpisów i braklo ich 1000. Dlatego ludzie nie chcą PIS i na nich głosować drugi raz za zdradę.

PRZYSZŁOŚĆ.

Kolejnym przegranym bedzie Duda za oszukanie Polaków, gdyż obiecał w końcu rozliczyc stary układ i pokazać raport WSI niestety po wyborach powiedział, że nie pokaże więc ludzie, którzy nie sa z PIS ale głosowali na niego aby wyczyścić Polske będą go mieć za 3 lata w „4 literach”.

Na zakończenie PIS straci władze w Sejme i zostanie rozliczony przez politykow PO ponieważ ludzie widzą, że Polska rządzą byli politycy Unii wolnosci a nie politycy PIS. Ludzie nie idą na wybory, którzy kiedyś głosowali na PIS , odrzucono Polaków z emigracji kasując glosowanie korespondencyjne a kontakt z doradcami ds polonii to cud.

Dalej w POLSCE  nie ma minimum na godzine choc 5 euro w złotówkach aby ludzie zarabiali godnie jak w Unii Europejskiej choć Polska już 12 lat ale Morawiecki chwali sie ze ma tanich Ukraincow i robi to aby firmy zachodnie zarabialy maksymalny zysk, niestety one sa bogate gdyż na zachodzie Europy płacą normalne stawki.

Ponadto za PIS:

– Emeryci dalej płacą podatki choć płacili cale życie gdy pracowali.

– PIS atakuje Owsiaka ale ON choc zarabia na zbieraniu pieniędzy to kupuje sprzęt do szpitali, Watykan i księża chcą kase dla siebie dlatego boli ich że Polacy dają Owsiakowi a nie Instytucji z Watykanu. Polacy nie mogą kupić ziemie bo PIS zrobił ustawe że pierwsze może dostaą ją ksiadz.

– 500 plus już nie pomaga bo bieda emerytów, wysokie ceny niszczą życie Polaków, PIS już ma tyle procent co zawsze, czyli stały elektorat a to oznacza, że ich sondaże i poparcie spadają od ostatnich wyborów do Sejmu . PIS wygrywa może w samorządach ale biednych, Warszawa, Łódz i chyba Kraków czyli gdzie są poważne pieniadze zabiera już Platforma.

Generalnie PIS traci czyli sie nie powieksza elektoratu przez Kaczyńskiego – Dude i Morawieckiego bo ludzie nie idą glosować przez nich. Ponadto za falszywa poboznosc Bog ich tez kaze, bo reklamuja sie jako partia wartosci Boga ale nie umia zmienic ustawy aborcyjnej i rozdaja ziemie nie Polakom a Watykanowi. 

Rośnie też w siłe PSL. Gdyby tak zakończyly sie wybory do Sejmu Rząd w Polsce mógłby tworzyć PO, PSL i SLD, czyli PIS traci władze.

Kaczyński żyje okrągłym stołem, tutaj kogoś wyzucić, podpisac pakt z jakimś liberałem czyli doradca Tuska, wyżuca popularnych ludzi z Rzadu PIS, mówi że pójdzie na marszu z Tuskiem i SLD. On ma podejście „komunistyczne” czyli pozbawione wartości – oczywiscie jego ludzie którzy mu przytakują także – niestety tracą na tym ludzie jak i Polska, wynik w miastach to pokazuje. Ludzie dziwią się czemu ludzie głosuja w Warszawie czy w łodzi na oszustów ale PIS obiecał rozliczenie starego układu ale nikogo nie skazał ani z Amber Gold, ani ze Smoleńska, ani z Kamienic , nawet Pawlak który podpisał umowe gazową gdzie Polacy płacą za gaz najwiecej dalej siedzi w spółce skarbu państwa bo Kaczyński zatrzymał zmiany.

Ten kraj i PIS niszczy właśnie KACZYŃSKI –  który wstrzymał dobrą zmianę czyli kraj prowadzony przez Szydło, Macierewicza i Waszczykowskiego a dał Doradce Tuska. TO PRZYPADŁOŚĆ LUDZI  z okrągłego stołu i nazywa to polityką ale to nie jest polityka ale kłamstwo w stosunku do ludzi którzy szukają wartości.  No to ludzie pokazują Kaczyńskiemu i PIS miejsce w szeregu. TYLKO media Sakiewicza za milionowe dotacje od Morawieckiego mówią, że wybory są wygrane ale to czysta propaganda.

Oto wyniki wyborów.

Popieralismy my także PIS niestety PIS olał emigrantów Polskich za granicą, ich osoby do kontaktu z Polonia są ingorantami, uciekajacymi od ludzi, dlatego przegrana PIS dopiero nadejdzie gdy miliony Polakow za granica pójdzie głosować a to ponad 8 milionów Polaków i choć PIS odebrał głosowanie korespondencyjne aby Polacy musieli jechać do Konsulatów to „siekiera dopiero nadchodzi”.  Oto ich ludzie do kontaktów z Polonia aby tylko dodatki pieniezne brać, dotacje pieniazne dostaja olbrzymie w Londynie np. Wróbel byli członkowie Unii Wolnosci na programy Polonijne których nikt nie ogląda – donoszą ludzie z Londynu.

Dziedziczak i drugi „mandaryn” od Dudy do spraw Polonii.

 

Konrad W

21 października 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.