PIS dalej podatkuje biednych emerytów. Nie wracaj do Polski

PIS dalej podatkuje biednych emerytów. Nie wracaj do Polski .

 

Ludzie co myśleli że życie w Polsce się polepszy za Rządów PIS muszą w końcu otworzyć oczy, ceny rosną, opłaty coraz większe. Jest to spowodowane że PIS daje sobie nagrody, bierze pożyczki za granicą oraz Morawiecki wspiera finansowo wszystkich na około tzn. będzie płacił na Armię Europejską gdy mamy NATO, wspiera emigrację z Afryki ale kto najbardziej na tym cierpi- EMERYCI.

Oto przed świętami w Sejmie PSL złożył wniosek aby nie opodatkować emerytów Polskich. Pomysł skuteczny gdyż człowiek całe życie pracuje i płaci podatki aby na starość żyć jakoś normalnie – niestety PISOWSKA Socjalistyczna ideologia wygrała.

Zgłoszony przez posłów PSL projekt ustawy o pomocy państwa dla seniorów i nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych zakładał, że emeryci i renciści będą zachowywać kwoty brutto otrzymywanych świadczeń, ponieważ nie będą już musieli odprowadzać od nich podatku i składki do ZUS.Proponowana przez PSL oznaczałaby faktycznie duży zastrzyk finansowy dla tej grupy społecznej. Jak podkreślał Kasprzak, połowa emerytów dostaje co miesiąc 1600 zł brutto, co po odliczeniu podatku i składki zdrowotnej daje niewiele ponad 1300 zł netto.Podobne do proponowanego przez PSL rozwiązania funkcjonują na Węgrzech, w Bułgarii czy na Litwie. PSL szacował, że w Polsce koszty byłyby porównywalne do programu 500+, ale jednocześnie wskazywał, że wyższe emerytury oznaczają większą konsumpcję i większe wpływy z VAT.

OTO jak Pisowski poseł tłumaczy niemożliwość zmiany podatków emerytów.- Już w pierwszym czytaniu projekt PSL postanowił odrzucić klub Prawa i Sprawiedliwości. Reprezentujący partię rządzącą poseł Jerzy Gosiewski przekonywał, że wprowadzenie takiej reformy jest niemożliwe z uwagi na „konieczność przeprowadzeni głębokich, bardzo kosztownych zmian w systemach informacyjnych ZUS”.

PIS to partia socjalistyczna z podejściem czysto z PRL oni zabierają wszystkim za pomocą podatków i wielkiej kontroli skarbówki i rozdają swoim pieniądze bo uważają że lepiej wiedzą co robić z pieniędzmi niż TY. Dalej bieda w Polsce, ludzie zarabiają grosze w porównaniu z krajami zachodnimi, ani Rząd PO ani teraz Rzad PIS nie podnosi najniższej kwoty na godzinę w Polsce.

Ponadto biednych emerytów PIS dalej podatuje. WSTYD pisowcy gdyż bierzecie wielkie nagrody a ludzie starzy żyją za 1400 złotych na miesiąc.

Nie wracaj do Polski do pracy bo z twojej emerytury nie zostanie nic, PIS zabierze.

Widać już że ani PO ani PIS nie poprawią życia biednych Polaków i dalej będą musieli uciekać z kraju, zarobki nie rosną, emerytury niskie, tylko rośnie zadłużenie kraju bo PIS bierze pożyczki za granicą. Może przyjdzie jakaś inna Partia…jednak PRL dalej w umysłach Pisowskiej Partii jeśli emeryt płaci podatek całe życie i teraz jeszcze biorą Morawiecki mu zabiera.

Teraz wiadomo dlaczego Morawiecki i Duda chcieli aby Polacy wrócili z emigracji do Polski aby zasuwali w pracy całe życie i płacili podatki gdyż Rząd zabierze ci jeszcze z emerytury i zostanie ci do życia około 1400 złotych. Pecha mają Polacy do Polityków , muszą szukać innych Partii z nowego pokolenia bo PO i PIS to podobna organizacja , różnią się  tylko nazwą.

Jak Michnik stosuje medialną psychologię na Polakach tak i Sakiewicz swoją gazeciną wychwala PIS bo dotacje skarbu państwa zabijają prawdziwą prawdę o politykach. Prawda jest paskudna tzn. Polacy i mało zarabiają w Polsce bo Rządy nie podnoszą najniższej na godzinę oraz emeryci na końcu swojego życia są biedakami bo Pisowcy mówią że musisz płacić dwa razy podatek gdy pracujesz i gdy bierzesz emeryturę a ceny rosną robiąc z emerytów „dziadów”.

Pisowcy chwalą się Patriotami za miliardy, chwalą się swoimi nagrodami, budowanymi mieszkania  ( są to pieniądze ludzi którym zabierają ) a Polacy żyją na skraju biedy. Nowi Politycy z nowych Polaków powinni przegonić Posłów PIS z Sejmu dać im 1500 złotych na miesiąc, odebrać nagrody jakie wzięli, później z emerytury podatek i niech pokażą jak będą żyć.

Może nowe pokolenie Polaków które wybierze innych polityków nie PO i nie PIS zbuduje Polskę tak aby ludzie zarabiali jak na zachodzie jak i emeryci żyli godnie.

Przez niskie zarobki ludzie nie są wstanie zaoszczędzić na starość, to jeszcze taką małą emeryturę PIS podatkuje. Oto Polska 2018 roku.

Konrad W.

inne Artykuły

Ustawa PIS, masz mieszkanie w Polsce, możesz stracić

1 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska