Paweł Relowicz skazany na 8.5 roku. Sędzie Polak to drapieżnik seksualny

Paweł Relowicz skazany na 8.5 roku. Sędzie Polak to drapieżnik seksualny

 

Paweł Relowicz został skazany.
Polak 25-latek przyznał się do publicznej masturbacji i obserwowania ludzi podczas prywatnych czynności seksualnych w HULL.

Zboczeniec, który masturbował się na ulicach i szpiegował osoby dokonujące czynności seksualnych, został skazany na osiem i pół roku więzienia .

25-letni Paweł Relowicz miał w tym tygodniu stanąć przed Sądem koronnym w Sheffield po tym, jak nie przyznał się do 13 przestępstw .

Jednak niespodziewanie w dniu otwarcia poniedziałkowego procesu Relowicz przyznał się do dziewięciu przestępstw.

Pracownik fabryki przyznał się do czterech zarzutów o podglądactwo, trzech do włamań, a dwóch do oburzającej publicznej przyzwoitości.

 

Polak to tata dwóch dzieci który przebywa w Wielkiej Brytanii od siedmiu lat .

Prokuratorzy zwracający się do Sądu szczegółowo opisali jego sprośne i obrzydliwe zbrodnie w okresie 18 miesięcy i stwierdzili, że przestępstwa Relowicza były „w znacznym stopniu planowane”.

Pierwsze przestępstwo Relowicza sprawiło, że spojrzał przez okno sypialni studenta na Edgecumbe Street, przy Newland Avenue, kiedy 23 lipca 2017 roku wykonała „intymny akt” z partnerką. Wsadził głowę przez okno sypialni na parterze studenki i uciekł, kiedy go zobaczyła, po tym jak zostawił prezerwatywę w drzwiach wejściowych.

Sąd usłyszał, że Relowicz zostawił również prezerwatywę jako „wizytówkę” pod innym adresem na Chester Avenue, umieszczając ją obok zabawki dziecka.

Wiele jego ofiar podglądania widziało go „wpatrującego się” w okna sypialni, gdy były w rozebrane  w łóżku.

Pewnego razu, na Beresford Avenue, jego ofiara powiedziała, że ​​go widziała i „patrzyła na niego przez około 10 sekund, a on się nie ruszał, tylko się odwrócił”.

Został przyłapany na seksie przed dwiema dziewczynami z „spodniami dookoła ud” w Newland Avenue, a także przyznał się do masturbacji w Wellesley Avenue, niedaleko Beverley Road, 20 stycznia 2019 roku gdzie poszedł za dwiema dziewczynami do domu i ukończył masturbacja przy szklanych drzwiach zewnętrznych.

Relowicz, który wcześniej mieszkał na Raglan Street w zachodnim Hull, przebywa w areszcie od lutego 2019 roku. Sąd przesłuchał jedną z jego ofiar.

Dale Brook prawnik Relowicza twierdzi, że przestępstwo może być „oportunistyczne”, a nie planowane, jak twierdzi prokuratura.

Ale sędzia Jeremy Richardson powiedział mu: „To nie jest jednorazowe zachowanie, to kampania”.

Sędzia Richardson skazał go na osiem i pół roku więzienia, powiedział Relowiczowi, że jego czyny były „przestępstwem o podłożu seksualnym”.

Powiedział Relowiczowi: „Jestem pewien, że każde z twoich przestępstw, w tym włamania, było motywowane twoją zboczoną dewiacją seksualną. „Jest dla mnie jasne, że kryjesz w swojej postaci cechy o charakterze seksualnym.  Uważam cię za potencjalnie bardzo niebezpieczną osobę. Jesteś po prostu drapieżnikiem seksualnym. Uważam, że masz cały potencjał, aby być niebezpiecznym

Sentencing him to eight and a half years in jail, Judge Richardson told Relowicz his campaign was one “of sexually deviant criminality.” He told Relowicz: “I’m certain that each one of your crimes, including the burglaries, were motivated by your perverted sexual deviancy. “It is clear to me that you harbour sexually deviant traits within your character. „I regard you as potentially a very dangerous individual. „You are plainly a sexual predator. I regard you to have all the potential to be dangerous.’

Podczas rozprawy Policja przedstawiła poważne dowody dlatego Polak przyznał sie do swoich czynów dzieki temu 4 sprawy prokuratura nie wyciagnęła z akt podczas rozprawy. Oto jedna z nich. 

Relowicz przyznał się do włamania do innego mieszkania studenckiego na parterze, tym razem na Raglan Street w HULL. Trzy wibratory zostały skradzione z pudełka w szafie, ale laptop ofiary na jej biurku nie został zabrany. Odcisk palca wewnątrz okna pasował do Relowicza. Policja zidentyfikowała jeden z wibratorów po odzyskaniu go z bagażnika samochodu Relowicza.

Konrad W

Relowicz przyznał się do kradzieży zabawek erotycznych podglądania i masturbacji w Hull

Ciało zostało znalezione w rzece studentki która była widziana w nocy z Relowiczem, nie ma jednak dowodów jak studentka zginęła.

Zatrzymany Rełowicz w Hull, co robił o 12 w nocy mając żone i dzieci

Konrad W

 

16 sierpnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire