Paweł Rełowicz oficjalnie oskarżony, ale nie o morderstwo. Hull

Paweł Rełowicz oficjalnie oskarżony, ale nie o morderstwo.Hull – gdzie jest więc studentka

 

Humberside Police oskarżyło 24-letniego Polaka  ale nie o morderstwo lub porwanie studentki.

Dziś wieczorem policja oskarżyła go o trzy przestępstwa:

– podglądanie seksualne

–  przyzwoitości

– włamania

 

Dziś wieczorem, w komunikacie detektyw Superintendent Matt Hutchinson powiedział: „24-letni Paweł Relowicz z Raglan Street, Hull został dziś oskarżony.

„Zgłoszono, że przestępstwo outraging public decency miało miejsce w dniu 19 stycznia 2019 r.

Przestępstwo voyeurism odnotowano w dniu 26 grudnia 2018 r.

Voyeurism – to termin zwykle stosowany do mężczyzny, który obserwuje kogoś w tajemnicy. Voyeurism to seksualne zainteresowanie lub praktyka szpiegowania ludzi zaangażowanych w zachowania intymne, takie jak rozbieranie się, aktywność seksualna lub inne działania zwykle uważane za prywatne.

Trzy włamania zostały zgłoszone między grudniem 2017 roku a styczniem 2019 r. Został on tymczasowo aresztowany w areszcie i pojawi się jutro rano w sądzie magistrackim w Hull. „

Mężczyzna był przetrzymywany w areszcie przez cztery dni po tym, jak policja z powodzeniem złożyła wniosek do sądu o dodatkowy czas na poszukiwanie śladów.

Przypomnijmy – sprawa zaczęła się gdy studentka zniknęła a ostatnią osobą był Polak, który zabrał ją do samochodu. Ciała nie ma i jak widać Policja nie ma dowodów że Polak zrobił coś studentce. Nie ma ciała jednak dalej więc gdzie jest zaginiona młoda kobieta  od czasu gdy wsiadła studentka do samochodu Polaka.

 

A  oto słynny film gdzie widac jak Polak siedzi w samochodzie od strony kierowcy ktoś podchodzi od drugiej strony w dniu 1 lutego o 00.00 w nocy a pózniej odjezdża.

CCTV pokazuje kobietę, która uważa się za Libby, która wsiada do samochodu i odjeżdża o 12.09 rano. Wczesniej ujawniono że  samochod widziano w odległości pół mili dalej dziesięć minut później. Kobieta mieszkająca w pobliżu miejsca, w którym ostatnio widziano Libby, opisała  „mrożące krew w żyłach krzyki” o godzinie 12.30 – około 20 minut po jej zniknięciu. Po jej zaginięciu policjanci przeszukali rzekę i staw blisko jej domu, ale nie znaleziono śladu. Pojemniki, dreny i ogrody były również przeczesywane przez funkcjonariuszy, ale poszukiwania okazały się jak dotąd bezowocne. Policjanci byli  również widywani ze specjalistyczną kamerą na podczerwień  w pobliżu domu Libby. Zaawansowana technologicznie kamera może wykrywać osoby, które mogą być ukryte lub częściowo zasłonięte przez osłonę.

Policja szukająca ciała

Cops searched wasteland a mile away from Raglan Street

Inne artykuły.

Paweł Rełowicz aresztowany, zaginięcie studentki Hull

Zatrzymany Rełowicz w Hull, co robił o 12 w nocy mając żone i dzieci

Konrad W

 

10 lutego 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *