Paweł Rełowicz aresztowany, zaginięcie studentki Hull

Paweł Rełowicz aresztowany, zaginięcie studentki Hull

 

Policja badająca zniknięcie studentki Uniwersytetu , aresztowała 24-letniego polskiego ojca dwójki dzieci podejrzanego o uprowadzenie.

Paweł Rełowicz, który pracuje jako rzeźnik w Malton w North Yorkshire, został zatrzymany w wynajętym domu w Raglan Street, Hull późno w środę wieczorem.

Pan Relowicz, który przebywa w Wielkiej Brytanii od 2014 roku, mieszka z żoną, dwuletnim synem i 3 miesięcznym dzieckiem.

Rodzina mieszka w  domku szeregowym, zaledwie kilka minut od miejsca, w którym ostatnio widziano 21-letnią Miss Squire, siedzącą na ławce tuż przed północą w zeszły czwartek.

Uważa się również, że policja zajęła samochód Vauxhall Astra pana Relowicza w celu przeprowadzenia badań kryminalistycznych.

 

Rzecznik policji w Humberside powiedział, że panny Squire wciąż nie znaleziono i to pozostało priorytetem dla oficerów.
Rzecznik powiedział: „Mężczyzna pozostaje z nami, pomagając nam w naszych poszukiwaniach, nie znaleźliśmy jeszcze Libby i pozostaje naszym najwyższym priorytetem.

„Rodzice Libby zostali poinformowani o aresztowaniu tego mężczyzny i nadal wspieramy ich w tych trudnych chwilach”.

A spokesman for Humberside Police said Miss Squire had still not been found and that remained the priority for officers. The spokesman said: „The man remains in our custody, assisting us with our inquiries. We have not yet found Libby and doing so remains our top priority. „Libby’s parents have been informed of the man’s arrest and we’re continuing to support them at this difficult time.”

Pan Relowicz pochodzi z zachodniej Polski i przeniósł się do Hull w 2014 roku.

Pracuje w firmie spożywczej w North Yorkshire, gdzie jest zatrudniony jako rzeźnik. W grudniu 2014 roku poznał swoją przyszłą żonę w zakładzie i zaręczyli się w następnym roku. Małżonkowie mają dwoje dzieci.

Policja aresztowała 24-letniego Polaka pod adresem przy Raglan Street, Hull. Sasiad Relowicza, który prosił, by nie być nazwanym, opisał go jako miłego, uprzejmego członka rodziny, który nigdy nie sprawiał żadnych problemów podczas najmu.

Powiedział: „On jest bardzo rodzinnym człowiekiem z tego, co wiem, dom jest zawsze czysty i uporządkowany, a czynsz zawsze płacony jest na czas”.

Policja poszukuje zaginiona studentkę już prawie tydzień, a policja coraz bardziej obawia się, że może przydarzyć się jej jakaś krzywda.

Oficerowie powiedzieli, że panna Squire wysiadła z taksówki w pobliżu jej domu na Wellesley Avenue około godziny 23.29 w czwartek 31 stycznia i była widziana 10 minut później w CCTV w pobliżu ławki na Beverley Road, gdzie kierowca zatrzymał się, aby zaoferować pomoc.

Zaginiona studentka

Libby Squire was last seen in Hull around midnight last Thursday

Mieszkanie Polaka, policja zabiera samochod do badan kryminalistycznych.

Wielki Baner w Hull poszukujący studentkę.

Poszukiwania i Apel Policji – jesli wiesz jakieś szczegóły dzwoń na policje.

 

Konrad W

Czy to Rełowicz ? Zobacz nagranie ze zniknięcia studentki w Hull

 

8 lutego 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *