Panika w Brukseli przez Trumpa, koniec dyktatu komunistów z Brukseli

Wielka Brytania

Szerokim echem na wyspach odbijają się wybory na Urząd Prezydenta w USA .

Bruksela robiła co chciała………, a jeśli nie dostosowałeś się do tego co chciała Bruksela grożono Rządom Krajom tworzącym Unię Europejską karami.

Przykład można znalezć w Polsce – gdy Tusk i Junker zakazał podatku na sklepy jaki nałożył na sklepy Niemieckie i Francuskie Rząd Beaty Szydło aby w końcu Polacy dostawali takie zasiłki na rodziny jak w Europie. W Polsce rodziny mają 100 Euro a na zachodzie nawet 500 euro.

Druga sprawa to Rządanie Brukseli aby natychmiast kraje Unijne przyjmowały emigrantów z Syrii a jeśli nie dostosują się , będą płacić kary finansowe.

Kolejny przykład – gdy Wielka Brytania zagłosowała na Brexit, naraz Niemcy i Francja ogłosiły budowanie Armii Europejskiej oraz chciały odebrać władze Parlamentom suwerennym krajom Europy.

Wszystko się zmienia od dzisiaj.

Nasz ” mandarynek „ z Brukseli wysłał list do Trumpa aby rozpocząć negocjacje z USA tzn. TTIP i wysłał mu szczególe gratulacje.

Brzmiał on: „

Drogi Panie przewodniczący-elekt. Gratulujemy wyboru na 45 prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki.
D
ziś jest to ważniejsze niż kiedykolwiek, aby utrzymać stosunki transatlantyckie.
Tylko dzięki ścisłej współpracy UE i USA mogą nadal mieć znaczenie przy rozpatrywaniu bezprecedensowych wyzwań, takich jak: zagrożenie dla suwerenności Ukrainy, zmiany klimatyczne i migracje.

Zapraszamy pana do rozmów na temat TTIP oraz zapraszam do odwiedzenia Europy w najbliższym czasie „

Podsumowanie:

W chwili kiedy Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej oraz wygrał Trump kończy się era ciemiężenia krajów Europejskich. Do tej pory co chciała Bruksela wszyscy robili, każdy kraj musiał robić bo jeśli nie – Tusk i Junker grozili karami pieniężnymi lub wykluczeniem z Schengen. Doszło do takiej paranoi że w chwili ogłoszenia Brexit , Niemcy i Francja zażądali utworzenie Armii Europejskiej aby osłabić NATO i zagrozić dominacji USA i Anglii na świecie. Teraz to się kończy.

Przyszedł najlepszy moment aby albo napisać nowy traktat Europejski albo zlikwidować Unię Europejską. Niech kraje same podpisują umowy między sobą , nie płacić jakiś idiotycznych  wysokich pensji urzędników a pózniej emerytur.  Kraje będą same ustalać podatki na firm i dzięki temu może w końcu Polacy zaczną normalnie zarabiać oraz dostawać zasiłki na rodziny jak w krajach Europejskich.

Tusk i Junker pod Trybunał w Hadze za wpuszczenie milion ludzi z Syrii do Europy bez kontroli paszportowej przez co doszło do zagrożenia życia każdego mieszkańca w Europie.

Czym szybciej się skończy brak demokracji w Europie przez dyktatorskie rządy Tuska , Junkera i Merkel tym Wielka Brytania nie zostanie nałożona cłami na towary i Polacy i pracownicy z Europy  będą mogli spokojnie pracować i mieszkać na wyspach.

Konrad W

9 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Świat

4 komentarzy
 1. Panie Konradzie,
  po przeczytaniu dwóch akapitów dałem sobie spokój. Czy tak trudno przed oddaniem „do druku” uruchomić jakikolwiek edytor tekstu i dokonać korekty? „Rządanie”??? Przecinki zmieniające całkiem sens wypowiedzi. Nie wiem, o co w tym artykule chodzi.

 2. „a jeśli nie dostosowałeś się do tego co chciała Bruksela grożono Rządom Krajom tworzącym Unię Europejską karami.”
  „oraz chciały odebrać władze Parlamentom suwerennym krajom Europy.”

  do budy gimbie

 3. JEDNA JASKÓŁKA WIOSNY NIE CZYNI.
  BYŁO FIRST BRITAIN.
  JEST FIRST AMERICA.
  Lawina ruszyła.
  Mam w sobie wiekiem dyktowany sceptycyzm. Wiem, że nawet najwyższego szczebla urzędnik pochodzący z powszechnych, demokratycznych wyborów, nie do końca jest suwerenem.
  Żyje pod presją potężnych lobby’s, oraz wewnętrznych i zewnętrznych uwarunkowań.
  Ale w Brytanii i Ameryce, dokonał się epokowy przełom.
  Na przekór mainstreamu, w opozycji do panującego od dekad establsihment’u, już nie pod postacią incydentalnego wyboru, lecz trendu, przybierającego na sile rwącego potoku, objawiła się wola ludu.
  Wola uwolnienia się od bezwstydnych i przekupnych figurantów i ich zakulisowych promotorów, służących nikomu, poza sobie samym. Jak owa komisarz Unii Europejskiej Cecylia Malmstroem, która z bezczelnym cynizmem oznajmiła światu : „nasz wybór nie zależy od Europejczyków”.
  Odzyskałem wiarę w Brytyjczyków, jestem na dobrej drodze do obdarzenia na powrót moją poobijaną przez lata sympatią – Ameryki.
  I jedni i drudzy, zdystansowali się od mętnych zakulisowych i niejawnych sterników tego świata, akcentując pierwszeństwo Narodu i patriotyzmu. I to w krajach, z których się historycznie wywodzą reprezentanci nurtu Nowego Porządku Świata, mającego zwłaszcza oparcie w banksterskich rodach i dynastiach Starego Kontynentu.
  A ponieważ te kraje od dwóch stuleci, były swoistym archetypem, i nadawały kierunek zachodniej cywilizacji, niezłomnie wierzę, że lawina ta dotrze i w majowych, oraz jesiennych wyborach we Francji i Niemczech, zmiecie ślady lewactwa rozpanoszone w Europie.
  Tak nam dopomóż Bóg !
  Gratuluję Brytanio, gratuluję Ameryko !!!

Komentowanie jest wyłączone.