Pan Duda zdradził PIS i Polaków. Polacy muszą mu to wypominać

Pan Duda zdradził PIS i Polaków. Do Polaków to nie dociera

 

Wychwalany przez media Sakiewicza, wychwalany przez Poliltyków PIS, wychwalany przez ludzi prawicy i dobrej zmiany, ludzie poszli głosować licząc na zmiany niestety przez pana Dudę zmian i reform Polski nie będzie.

Na razie patrząc z boku na to co dzieje się w Polsce do Polaków coś nie dociera żyją dalej wesoło, żyją dalej śmiejąc się z KODU, śmiejąc się z dobrej zmiany, liczą że PIS ma władze i zrobi reformy Polski i rozliczy starą władzę. Niestety to nie prawda, pan Duda obrócił wszystko o 360 stopni.

A wiec co zrobił pan Duda i jakie ma to konsekwencje . A no ma i to bardzo duże.

Pan „wesoły” Duda zatrzymał reformę czyli wymianę Sędziów Sądu Najwyższego co to oznacza a no że wszystkie te komisje i Smoleńska i Warszawska na temat Kamienic i Amber Gold praktycznie już są skończone. Nawet jeśli komisję czy Sądy niższej instancji znajdą winnych, udowodnią winę to i tak Sąd Najwyższy może ich wszystkich uniewinnić !!!

Do Polaków coś nie dociera że to koniec praktycznie poważnej zmiany w Polsce.

Pan Sakiewicz swoją gazetą i portalem dalej kłamie ludzi, no tak dostał dostęp do reklam, jego pracownicy dostają medale od pana Dudy ( nawet chwali się pokazując zdjęcia )  więc Polska i los Polaków już praktycznie nie jest ważny a wręcz dalej Polaków nakręcają na byłą władze PO. Śmieją się co powiedział Schetyna, śmieją się z szefa Nowoczesnej, z Brukseli niestety nie widzą igły w oku ich pupilka. Niestety brakuje już sprawiedliwości a pieniądze biorą górę nad prawdziwym przekazem.

Bo oto Pan Duda wywinął numer Polakom, Pisowi i ludziom którzy chcieli zmienić Polskę. Niestety, czyta się słucha się iż po obaleniu komunizmu w Polsce zwolniono i osądzono tylko jednego Sędziego po Komunizmie, w Niemczech wszystkich zwolniono.

Pan Duda okazał się „kretem” kiedyś był politykiem Unii Wolności czyli coś podobnego do Platformy i teraz widać że stanął po stronie właśnie tej siły, która rządziła przez 8 lat doprowadzając Polskę do biedy i ludzi. Pan Duda i jego doradcy jak pani Sadurska, pan Adam Kwiatkowski, pan Szczerski  powinni zostać usunięci z PISU od razu a jeśli nie zgadzają się z polityką pana Dudy sami powinni podać się do dymisji, niestety nikt z nich tego nie zrobił czyli albo kochają pieniądze albo zgadzają się z panem Dudą aby nie robić już reform Sadu Najwyższego.

Cała ta wesoła gadanina pana Dudy, całe to wychwalanie przez Sakiewicza nawet przylatywał do Londynu, pana Dudy to jedna wielka maskarada.

Oto osoby pracujące dla pana Dudy nikt nie podał się do dymisji przeciwko decyzji pana Dudy przestańcie więc i wy robić z ludzi „głupków”

Znalezione obrazy dla zapytania duda pracownicy kancelarii

 

Niestety tylko ostra reakcja ludzi do pana Dudy , dla niektórych już nie jest Prezydentem dla tego pan Duda może zmienić jego dalsze wchodzenie w kłamstwo, oszukiwanie ludzi. Ostra reakcja do jego pracowników, którzy należą do PIS powinna dać sygnał że albo pan Duda się zmieni albo będzie przekreślony a wtedy nie KOD ale KOP wyjdzie na ulice czyli Komitet Obrony Polski który ma siłę większą niż KOD ale z napisami – Panu wesołego Dudzie już dziękujemy i wybiorą innego Prezydenta, który odświeży także pracowników koło Prezydenta bo nie widać aby podawali sie do dymisji. To dzięki  PISowi stoją na tym zdjęciu. Widać że już wszyscy akceptują wybór aby Sądy dalej były w poprzedniej władzy nawet pamiętający czasy jeszcze wcześniej chroniąc tych co zniszczyli Polskę.

Teraz zmianę pracy i czerwoną linię dla pana Dudy i jego pracowników muszą wyznaczyć Polacy którzy nie są upytlani w żadne kariery urzędnicze.

Prezydencji Wałęsa, Komorowski, pan Tusk, przed panem Dudą nigdy nie stanęli przeciwko swojej partii wiedząc co to jest lojalność i zaufanie do swoich ludzi i wyborców.

Skończcie już bałamucić ludzi i pisać o komisjach bo one już nie mają siły przebicia przez jedną decyzję pana Dudę niech to w końcu Polacy zrozumieją. Ani winni  Amber Gold ani Prezydent Warszawy nie poniosą konsekwencji choć Polacy wiedzą że łamali prawo pod Rządami PO. Dziękujemy ci Andrzejku.

Wszystko w rękach Komitetu Obrony Polski i ludzi myślących co dzieje się w Polsce.

Konrad W

3 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.