Opłatą 625 £ za korzystanie NHS dla turystów z UE

Opłatą w wysokości 625 £ za korzystanie NHS dla turystów z UE

 

Szykuj porfel gdy twoi rodzice lub znajomi przylecą do UK na kilka dni i zachorują oraz będziesz pracował na czarno.

Premier Boris ZAKOŃCZY opłatę za turystykę zdrowotną,dla ludzi z UE którzy nie pracują leglanie w UK 

BORIS JOHNSON zobowiązał się do położenia kresu turystyce zdrowotnej, w ramach której cudzoziemcy celowo podróżują do Wielkiej Brytanii, aby bezpłatnie korzystać z usług NHS. Obciąży wszystkich zagranicznych pacjentów, w tym pacjentów z UE, opłatą w wysokości 625 £ za korzystanie z brytyjskich usług zdrowotnych.

 Torysi obiecali wprowadzić surowsze środki imigracyjne, w szczególności zwalczanie turystyki zdrowotnej.

Michael Gove, Minister gabinetu powiedział, że planuje uczynić „dostęp do NHS bardziej sprawiedliwym”, obciążając wszystkich migrantów tą samą opłatą zryczałtowaną.

Obecnie średnia wizyta w NHS zagranicznych gości kosztuje brytyjskiego podatnika średnio 625 £ za wizytę.

 

Nowe propozycje obejmują także plany zwiększenia liczby „hitów” w turystyce zdrowotnej, którzy będą ścigać często brakujące płatności od zbyt dużych pacjentów.

W piśmie w niedzielę Gove powiedział: „Usprawnienie dostępu do NHS jest częścią ogólnego uczynienia migracji bardziej sprawiedliwym.

„Nasz kraj jest wzmocniony poprzez przyjęcie ludzi z talentami z całego świata.

„Ale to nie w porządku, że ludzie z Bułgarii i Słowenii mogą przybywać tutaj bez jakiejkolwiek kontroli i mieć automatyczne prawa, których nie mają mieszkańcy Bangladeszu i Singapuru”.

Gove z zadowoleniem przyjął także większą swobodę Wielkiej Brytanii w zakresie przepisów dotyczących imigracji, gdy Wielka Brytania opuści UE.

Powiedział: „Jako kraj tolerancyjny i integracyjny Wielka Brytania z zadowoleniem przyjmuje korzyści, jakie może przynieść migracja.

„Ale migracja musi być zarządzana, jeśli ma działać w interesie wszystkich.

 

Johnson powiedział w oświadczeniu: „Gdy wychodzimy z UE, mamy nową szansę na uczciwość i upewnienie się, że wszyscy, którzy tu przybędą, będą traktowani to samo. Zrównamy nasz system imigracyjny.

Minister spraw wewnętrznych Priti Patel zobowiązała się również do automatycznego odrzucania migrantów którzy nie będa sprzyjać gospodarcę i bezpieczeństwu w UK.

Wniosek:

– Majacy problemy z prawem osoby z UE powinni szukać już pracy w Niemczech w Polsce lub Skandynawii gdyż po Brexit poprostu nie zostaną wpuszczeni na wyspy.

Kobiety nie powinny juz przylatywać z Polski na wyspy rodzić dzieci bo będą płacił jak i rodziny w Uk będa płacić za rodziców gdy zachoruja na wyspach gdy beda przebywac turystycznie.

Minister Gove

Konrad W

 

 

17 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *