Ojczym gwałcił 9 latkę z akceptacją mamy. Dziadek do więzienia. Manchester

Ojczym gwałcił 9 letnią córkę z akceptacją mamy. Dziadek do więzienia. Manchester

 

Jacqueline  odważnie zrzekła się prawa do anonimowości, aby ofiary przestępstw seksualnych wiedziały, że nawet lata po popełnieniu przestępstwa nadal można uzyskać sprawiedliwość.

Moja matka – opowiada swoja historię już dorosła kobieta poznała Roberta Girdlestone’a z Manchester. Jej matka siedziała obok i patrzyła, jak  Girdlestone gwałcił mnie czyli jej córkę aby ostatecznie zmusić ją do zostania jego kochanką.

 

Młoda dziewczyna była już zmęczona i chciała iść spać gdy jej matka kazała jej zostać gdyż jej nowy męzczyzna miał przynieśc pizze – opowiada już dorosła kobieta która chce przestrzec i dać odwagi innym kobietą że mogą szukać sprawiedliwości gdy są gwałcone.

Około północy Robert przybył z pizzą. Mama pomogła Robertowi włożyć talerze do kuchni, gdy czekałem na kanapie.

Wkrótce potem Robert wszedł do salonu. Wziął mnie za rękę i poprowadził na górę bez słowa. Zabrał mnie do łazienki i kazał mi usiąść na brzegu wanny. Zrobiłam dokładnie tak, jak prosił. Potem, po zamknięciu drzwi, rozpiął spodnie i odsłonił się przed mną.

„Dotknij tego, rozkazał. Czułam się niedobrze, ale byłam zbyt przestraszona, by mu się sprzeciwić, więc zrobiłam to, co chciał. Kiedy to się skończyło, poczułam się brudna i zawstydzona.

Od tego czasu Robert regularnie się na de mną znęcał. Ukrywałam się pod kołdrą w moim łóżku, ale on zawsze mnie znalazł. Kiedy wrócił do domu późno w nocy, zamknełam oczy i udawałem, że śpię. Ale to nigdy go nie powstrzymało.

Innym razem Robert wszedłby do mojego pokoju, zgarnął mnie w ramiona i zabrał na dół do salonu, gdzie wykorzystywał mnie seksualnie. Nawet pewnej nocy, kiedy mnie znęcał, mama też tam była.

Spojrzałem jej prosto w oczy, błagając w milczeniu, żeby mi pomogła. Ale pomogła.

Wkrótce gdy skończyłam 12 lat mama weszła do mojej sypialni i powiedziała mi, że tej nocy śpię w ich pokoju. Zanim mogłam uciec, matka złapała mnie za ramię i pociągnęła za sobą.

Robert czekał w łóżku nago. Kazali mi zdjąć ubranie. Łzy napłynęły mi do oczu, gdy powoli ciągnęłam koszulę na głowę.

Potem mama zwróciła się do Roberta i powiedziała: „Uprawiaj z nią seks.” Robert położył mnie na łóżku, a potem wspiął się na mnie. „Proszę, nie” błagałem. Ale on mnie zignorował i wcisnął się we mnie. Płakałem w agonii. „Przestań płakać” krzyknęła mama. Kiedy Robert skończył, mama kazała mi spać u stóp ich łóżka.

 

Mama miała mnie chronić, zamiast tego zmuszała mnie do tego kochanka mojego ojczyma. Matka zaczęła kupować mi magazyny porno. Wielokrotnie zmuszała mnie nawet do oglądania, jak uprawiają seks na kanapie.

Nadużycia trwały . Mój nauczyciel zaczął się niepokoić, a kiedy pewnego dnia nie zjawiłam się w szkole, przyszedł do domu. Zapytał moją mamę, czy wszystko jest w porządku. Oczywiście moja mama grzecznie powiedziała jej, że nic mi nie jest. Moje oczy zalały łzy, kiedy patrzyłam, jak mój nauczyciel odchodzi.

Desperacko chciałam powiedzieć prawdę nauczycielowi, ale mama i Robert grozili mi wszelkimi niebezpieczeństwami.

Kiedy skończyłam 16 lat, Robert wezwał mnie do sypialni i powiedział, że zapłaci mi za seks.

 

 

W końcu uciekłam z domu bo wiedziałam, że nie mogę już tam mieszkać. Z czasem mama zachorowała i zmarła. Poszłam na pogrzeb, ale nie czułem smutku, że odeszła.

Sześć lat później zadzwoniła do mnie policja która badała napaśc Roberta na inna kobietę. Powiedzieli mi, że postawiono Robertowi zarzuty. Rok później został wreszcie aresztowany i oskarżony. Po licznych opóźnieniach z powodu złego stanu zdrowia w końcu pojawił się w Preston Crown Court w maju 2018 roku . Robert został uznany winnym 14 aktów gwałtu i napaści seksualnej na mnie i na inną dziewczynę.

Kiedy usłyszałem, że Robert został skazany na 16 lat więzienia, płakałem z całkowitej radości. To dożywocie dla starca w jego wieku.

 

Teraz 76 latek z Manchester pójdzie do więzienia za gwałty które dopuścił sie na młodej dziewczynce jedynie matka Jaqueline uciekła przed sprawiedliwością, gdy zmarła sześć lat temu. Dostał 16 lat więc spędzi już czas w więzieniu do swojej śmierci.

Jeśli jestęs kobietą wykorzystywaną możesz zadzwoni na infolinią NSPCC poufnie !!!  przez 24/7 pod numerem 0808 8005000.

Konrad W

 

20 kwietnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester