Odeślą im odpady atomowe. Wojna Brukseli z Londynem trwa.

Odeślą im odpady atomowe. Wojna między Brukselą a Londynem trwa.

 

W Polsce nowo wybrany Rząd PIS walczy z opozycją która blokuje reformy kraju po komunizmie to znów na wyspach Londyn musi odrzucać ataki grubych Eurokratów którym marzy się aż 80 miliardów jako rachunek rozwodowy za opuszczenie UE.

Niestety politycy w Londynie nie są ulegli i umieją pilnować swojego biznesu i swojego kraju. Umieją też odpowiedzieć należycie.

 Niemiecki polityk Backbenchers wezwał Panią May do przemyślenia aby Wielka Brytania podlegała pod jurysdykcję Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (ETS). Niestety Rząd z Londynu jest zdecydowany, że ​​chce zerwać wszelkie powiązania z czymkolwiek związanym z UE, chce być niezależnym krajem i podpisać tylko umowę handlową z blokiem Czerwonych Eurokratów.

Bruksela chce aż 80 miliardów za wyjście z UE. Londyn mówi że tyle nie zapłaci. A że ma czym też grozić Brukseli uderzyli z ” innej beczki.”

Urzędnicy Whitehall zagrozili oddaniem odpadów promieniotwórczych i plutonu do Francji i Niemiec, a nie przetwarzać je w Sellafield w Cumbrii.

Whitehall officials are playing hardball by threatening to send back radioactive waste and plutonium back to France and Germany rather than process it at Sellafield in Cumbria.

Ekspert ds. Energii jądrowej powiedział Financial Times: „Może to być przypomnienie, że załadunek plutonu może zakończyć się w porcie w Antwerpii i Wielka Brytania nie przyjmie tych odpadów”.

A nuclear expert told the Financial Times: „It might just be a reminder that a boatload of plutonium could end up at a harbour in Antwerp unless an arrangement is made.”

Wielka Brytania znalazła sojusznika  Hansa-Olafa Henkla, wiceprzewodniczącego przemysłu i komisji badawczej Parlamentu Europejskiego. Przemawiając w programie Today 4 w Radio 4, niemiecki polityk oskarżył unijnych negocjatorów Guy Verhofstadta i Michela Barniera o próbę stworzenia przykładu Wielkiej Brytanii, aby tak ją ukarać aby inne kraje nie mogły opuścić Bloku Unijnego.

Hansa-Olaf Henkl powiedział że wszystko zaczęło się od Verhofstadt i Barnier, którzy powiedzieli że Wielka Brytania nie może być częścią Euratomu. Niestety politycy Brukselscy są w błędzie gdyż Euratom jest organizacją, która trwa od dziesięcioleci i czyni dobrą rzecz zarówno dla Europy, jak i Wielkiej Brytanii” – zakończył.

Premier May dała propozycje gwarancji dla emigrantów z biednych krajów Unii Europejskiej, choć „gang Brukselski” nic nie mówi o Brytyjczykach w Europie, chce dużo kasy i ukarać Londyn za opuszczenie Unii , niestety Londyn nie jest budowany na miękkiej ziemi i nie da sobie sobą poniewierać. Widać wyraźnie że w Brukseli pracują jak w komunistycznych Chinach czy Moskwie albo jesteś z Brukselą albo jesteś ich wrogiem i trzeba cię zniszczyć.

W Europie nie ma żadnej demokracji, którą uczą dzieci w szkołach, to wojna pomiędzy wolnymi krajami które chcą uciec od „jarzma” nakładanego przez wąską grupę osób w Brukseli a ci znów znów sięgają do różnych metod aby utrzymać blok UE gdyż 3-4 państwa decydują o wszystkim w 27 krajach czerpiąc z tego olbrzymie profity. Najlepsze że w historii zapiszę się osoba która niszczy Europe i kraje w Europie – Polak Donald Tusk, jako szef UE doprowadził do całkowitego spustoszenia dawnej Unii Europejskiej. Jest po prostu figurantem Niemiec i Francji a nie przywódcą wszystkich krajów w Europie. Za jego błędy płacą i jeszcze zapłacą wszyscy ludzie w Europie.

Niestety Londyn daje sobie radę w walce z kipiącymi ze złości Eurokratami, można już nawet czytać artykuły w Brytyjskiej prasie, że znów Londyn został sam jak podczas II wojny światowej kiedy to III Rzesza pokonała Armię Francuską i Brytyjczycy stanęli sami przeciwko Adolfowi.

Konrad W

 

20 lipca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka