Tidespring nowy tankowiec przybywa, nowe wsparcie dla Marynarki Królewskiej

Tidespring nowy tankowiec przybywa, będzie spierał Marynarkę Królestwa Brytanii

 

Świat jest niestabilny.

To Rosja chce zmieniać granice w Europie, tylko na Ukrainie podczas konfliktu w Donbasie zginęło 10 000 ludzi, to Bruksela i lewaccy Eurokracji w rękach Berlina chcą rządzić i decydować w Europie co masz uczyć dzieci w szkole, jakiej mają uczyć się religii oraz co masz jeść. Na zakończenie Bruksela i Niemcy zażądały Armii Europejskiej kosztem rezygnacji Armii Krajów Unijnych. Oczywiście to jest już niewolnictwo gdyż Armia taka może zostać wysłała na danego kraju aby zdusić partię i ludzi którzy chcą np. wyjść z UE. Pozbawiony Armii kraj , bez broni jest praktycznie zajęty i jest niewolnikiem Eurokratów w Brukseli.

Wielka Brytania to bardzo dobrze zrozumiała dlatego też wyszła z Unii Europejskiej. Oczywiście Politycy mówią to że to Naród głosował w referendum ale referendum było tylko opiniotwórcze a o wyjściu zadecydowali szefowie Partii Rządzącej i opozycji gdyż te zagłosowali za wyjściem. Do tego Królowa podpisała dając zielone światło na wyjście z Lewackiej Brukseli, która zaczyna Rządzić w Europie dyktaturą.

Wielka Brytania nie patrzy jednak na nikogo ale dalej rozbudowuje swoją Marynarkę Wojenną aby była dostępna do działania 24 godziny na dobę. Oczywiście to jedyny kraj w Europie – dobrze że po stronie Polski który jest wstanie przeciwstawić się i militarnie i ekonomicznie i  Rosji oraz Brukseli gdyby w „białych rękawiczkach” Berlina zbudowała jednak Armię Europejską.

Chyba już wszyscy zrozumieli nawet nasz zakręcony Minister Waszczykowski z Warszawy, który mówił po Brexit że Wielka Brytania będzie wychodziła z UE nawet do 15 lat że to nie zabawa i Londyn poważnie przeciwstawi się rosnącemu zagrożeniu w Europie od strony Rosji oraz Niemiec.

Jeśli chodzi o Rosję już wiemy, że na Łotwie i  w Estonii już wylądowały wojska Brytyjskie natomiast jeśli chodzi o Brukselę , Premier May w liście do Tuska napisała że …niniejszym informuję Radę Europejską o zamiarze Zjednoczonego Królestwa wycofania się z Europejskiej Wspólnoty Energii Atomowej.

Tego chyba ludziom nie trzeba tłumaczyć Londyn, który posiada głowice nuklearne w powietrzu, pod morzem i na ziemi nie chce się dzielić  nowymi technologiami z dziedziny atomu z Brukselą. Chyba zrozumiałe jest że gdyby przyszła Armia Europejska pod dowództwem Merkel i Berlina posiadała broń atomową jej żądania np. przyjęcia emigrantów albo handlu z Wielką Brytania czy dzielenia się Gibraltarem nabrała by innego wymiaru.

Wracając do Wielkiej Brytanii właśnie nowy tankowiec przybywa.

Pierwszy z najnowszych okrętów wsparcia dla Royal Navy, RFA Tidespring, przybył do Kornwalii.

Tankowiec o wyporności 39000-ton, może pomieścić do 19.000 metrów sześciennych paliwa oraz 1300 metrów sześciennych wody słodkiej Okręt dołącza do Royal Nawy który zapewni wsparcie dla okrętów wojennych, pomagając Royal Navy  utrzymać swoją działalność przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czyli 365 dni w roku, na całym świecie. Tidespring jest pierwszym z czterech floty tankowców Tide. Nowa klasa cystern morskich Tide zapewni kluczowe wsparcie dla nowych lotniskowców klasy Queen Elizabeth.

Pojawienie się RFA Tidespring jest kluczowym wydarzeniem w 2017 roku dla Royal Nawy, na poparcie roli Wielkiej Brytanii jako wiodącej siły marynarki. Okręty te są  kluczowym elementem nowego planu rządowego o budżecie 178 bilionów funtów wspierającego marynarkę wojenną.

Oprócz dużej ilości paliwa i wody słodkiej tankowiec może pomieścić dużą ilość helikopterów.
Wielka Brytania wychodzi z prostego wniosku, chcesz być bezpieczny odstraszaj innych swoim arsenałem dlatego nawet w okresie pokoju cały czas rozbudowuje swoją flotę. Nikt w Europie nie nie może się równać z siłą militarną Wielkiej Brytanii, która i tak cały czas się dalej rozbudowuje.

Konrad W.

5 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka