Nowy Brexit, głosowanie w 10 dni. Premier May chce ucięc od wyborów UE

Nowy Brexit, głosowanie w 10 dni. Premier May chce ucięc od wyborów UE

 

Tusk chce zatrzymać UK w UE nawet powiedział aby odwrócić Brexit , niestety Brexit będą znów forsować w Parlamencie.

 

Premier May planuje głosowawnie nad Nową Umową Brexit w ciagu 10 dni aby ominąć wyborów do Parlamentu Unii Europejskiej .

Jesli to się uda już nic nie powstrzyma UK w Unii Europejskiej. Plan Brukseli mał sens przesuwać przesuwać oraz włączyć polityków Uk do Parlamentu w Brukseli.

Theresa May planuje przywrócić Brexitowi kolejną szanse.

 

 

Partia premiera jest wściekła, że ​​opóźniła Brexit i jest zła, że ​​22 maja muszą zakwestionować wybory do Parlamentu Europejskiego, kiedy prawdopodobnie przegrają z partią Brexit Nigela Farage’a.

Premier may prowadzi międzypartyjne rozmowy z Partią Pracy, próbując znaleźć kompromis Brexitu, który zyska poparcie większości parlamentarzystów.

Sekretarz ds. Transportu Chris Grayling powiedział urzędnikom, aby …

Dodał: „Każdego dnia, kiedy parlament nie ratyfikuje umowy o wycofaniu, tym trudniej będzie uniknąć wyborów do Parlamentu Europejskiego, a premier wyjaśnił, że nie wierzy, że udział w kraju leży w interesie kraju. w tych wyborach ”.

Problem mają też Eurokracji w Brukseli gdyż wychodzi na to iż Kandydaci z Partii Brexit zamledują się w wiekszość do wyborów i wygrają Partia Faraga już przekroczyła 20 % i przechodzą do niej znajomi a nawet rodziny Partii Konserwatywnej.

 40% konserwatywnych radnych, którzy prawdopodobnie poprą partię Brexit Nigela Farage’a w wyborach europejskich aby weszła do Brukseli i zrobiła rewolte.

Pani May też już nie jest lubiana że przez 2 lata nie doprowadziła do Brexitu jak i ludzie na całą Partię , wybory za dwa lata wygra Partia Pracy która znów zrobi drugie referendum jeśli do tego czasu UK nie wyjdzie z UE.

Do 10 dni będa nowe głosowania nad Brexitem aby nie doprowadzić do udziału Wielkiej Brytanii w wyborach do Brukseli .

Konrad W

 

23 kwietnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit