Nowoczese modele karetek na ulicach Wielkiej Brytanii .

Nowoczese modele karetek na ulicach Wielkiej Brytanii .

 

Pojazd o nazwie Aseco jest znacznie większy niż konwencjonalne modele karetek i jest wyposażony w szereg specjalistycznych urządzeń.

Główny inżynier Phil Bevan powiedział:

„Najważniejszym pojazdem, z którego będziesz korzystać, jest karetka pogotowia. Daje ci złotą godzinę między zachorowaniem a dostaniem się do szpitala. „Musi być w bezpiecznym i wygodnym stanie. Karetka o wartości 250 000 funtów uratuje setki dodatkowych istnień ludzkich

„Stworzyliśmy naszą karetkę, która jest przygotowana na każde wyzwanie lub sytuację. „Większość karetek zabiera pacjenta do szpitala, ale nasza karetka zabiera spital do pacjenta.

Dwóch lekarzy może być bliżej pacjenta przez cały czas. Większa konstrukcja oznacza, że ​​jest miejsce na aparat rentgenowski „Uratujemy setki istnień ludzkich.

Karetka pogotowia pozwala załogom wykonywać swoje zadania najlepiej, jak potrafią. ”Karetka jest również wyposażona w specjalistyczny sprzęt do badania krwi i skanery udarów, gdy pacjent znajduje się na środku kabiny, aby pomóc lekarzom w przeprowadzeniu leczenia.

W 2017 r. Londyńskie pogotowie pogotowia otrzymało ponad 1,9 miliona połączeń.

zdjęcie caters

Konrad W

 

28 września 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *