Nowe przepisy dotyczące bagażu Ryanair obowiązują dzisiaj

Nowe przepisy dotyczące bagażu podręcznego Ryanair obowiązują dzisiaj

 

Nowa polityka dotycząca bagazy firmy Ryanair wejdzie dzisiaj w życie – co oznacza, że ​​będziesz musiał zapłacić, aby wziąć dodatkowy bagaż podręczny.

Dubliniowe linie lotnicze wprowadzą opłaty dla pasażerów latających z małą walizką, dzięki czemu będą mogli bezpłatnie przewozić tylko jedną małą torbę.

Pasażerowie, którzy nie płacą za pierwszeństwo wejścia na pokład, mają obecnie możliwość zabrania małej torby na pokład, podczas gdy drugą większą torbę, taką jak walizka na kółkach o wadze do 10 kg, można bezpłatnie umieścić w luku bagażowym.

Ta zasada została wprowadzona w styczniu, ponieważ loty były opóźnione przez osoby walczące o znalezienie miejsca na bagaż w górnych szafkach.

Ale Ryanair powiedział, że zmiana spowodowała, że ​​w każdym locie jest oznaczonych do 120 bagazy , co oznacza, że ​​odloty wciąż są zakłócane.

W dniu jutrzejszym w luku bagażowym nie będzie bagażu przewożonego bezpłatnie.

Pasażerowie będą musieli zapłacić 8 £, aby sprawdzić 10-kilogramowy bagaz /worek powyżej istniejącej opłaty 25 £ za włożenie bagażu o wadze do 20 kg w ładowni.

Maksymalny rozmiar małych torebek dozwolonych na pokładzie – takich jak torebki lub torby na laptopy – zostanie zwiększony o 40%, ale muszą one nadal pasować pod siedzeniem z przodu.

Pasażerowie, którzy płacą za pierwszeństwo wejścia na pokład – który kosztuje 6 funtów – będą nadal mogli wziąć małą torbę i małą walizkę jako bagaż podręczny. 

WNIOSEK bedą kolejki w miejscu gdzie przechodzą osoby z pierwszeństwem na pokład.

Konrad W

 

1 listopada 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *