Nikt nie zatrzyma Brexit , Nigel Farage dogadał się z Borysem

Nikt nie zatrzyma Brexit , Nigel Farage dogadał się z Borysem

 

NIGEL Farage szef Partii Brexit powiedział że nie wystawi 317 kandydatów w wyborach aby nie podzielić głosów konserwatywnych ludzi w Wielkiej Brytanii podczas wyborów na dwie Partię Partię Brexit i Partię Konserwatywna.

Dlatego do wyborów Brexit Partii będzie popierało kadydatów Partii Konserwatywnej na terenie całej Wielkiej Brytanii a to oznacza ża 12 grudnia Borys Johson dostanie większość Parlamentarną i w końcu wyprowadzi Wielką Brytanię z Unii Europejskiej.

Nigel Szef Partii Brexit powiedział podczas popołudniowej konferencji prasowej, że nie chce posłowie Partii Liberalno-Demokratycznych wprowadzili wielu posłów, którzy przeprowadziliby drugie referendum.

Powiedział: „Dając Borisowi nasze głosy i nasze działania zapobiegają temu.
„To w tej chwili najważniejsza rzecz to Brexit i opuścić UE.

„W gruncie rzeczy – mamy sojusz„ Odejdź ”, ale zrobiliśmy to jednostronnie. „Musimy postawić kraj przed partią i skierować walkę przeciwko Partii Pracy która chce drugie referendum”.

Farage powiedział, że wczoraj wieczorem zachęciło go ogłoszenie Borysa, by nie przedłużać okresu przejściowego !!!!

„Brzmi to trochę bardziej jak Brexit, na który głosowaliśmy” – dodał.

Premier powiedział dziś: „Cieszymy się z decyzji Nigela Farage, ”.

I ostrzegł: „Konserwatyści potrzebują tylko dziewięciu dodatkowych miejsc, aby zdobyć większość w Parlamencie i opuścić UE do końca stycznia z umową”.

Wiadomość ta daje ulgę dla Borisa Johnsona, który obawiał się, że Partia Farage podzieli głosowanie na połsów i nie będzie miał  potrzebnej większości, by doprowadzić do Brexitu.

Nigel Farage to dobry znajomy Prezydenta USA Donalda Trumpa

Premier Borys już podziekował już Faragowi na tweeterze za to że posłowie i ludzie wspierający Brexit Party będa teraz głosować na kandydatów Partii Tory a to oznacza Brexit ponieważ Partia Borysa ma już dużą przewagę w 

 

Oto dzisiejsze wystąpienie Nigela Farage – po prostu Borys musiał coś obiecać Nigelowi – jedno jest pewne 31 Stycznia Wielka Brytania opuszczą UE a po 2021 roku nie bedzie już okresu przejściowego i nastąpi FULL BREXIT.

 

Konrad W

 

11 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *