Niesamowita May nie zapłacimy Brukseli, tego nie było w traktatach

Niesamowita Premier May nie zapłacimy Brukseli, tego nie było w traktatach

 

Merkel trzepie Brukselą tak, że Junker i Tuskiem biegają po Europie robiąc co „niemiecka spódnica chce „.

Niestety na wyspie jest ktoś inny , ktoś kto przeciwstawia się Tuskowi, Junkerowi oraz spódnicy z Niemiec.

Po spotkaniu w Londynie Premier May z Junkerem wiemy jedną bardzo ważną jedną rzecz, Brytania nie będzie płaciła rachunku rozwodowego „komunistom” w Brukseli.

Ale po kolei.

Niektóre media Polskie „poleciały” za mediami Niemieckimi, że oto rozmowa pomiędzy Junkerem i Panią May była katastrofą.

Niestety to „lewacki” przekaz całej sytuacji.

Theresa May opisuje doniesienia o katastrofalnym spotkaniu Brexit z Jean-Claude Junckerem jako „plotki z Brukseli” i nie zgodziła się z artykułem napisany przez niemiecka gazetę co powielają Polskie media, że spotkanie było tragiczne.

Premier podkreślił, że spotkanie z przewodniczącym Komisji Europejskiej było „konstruktywnym” spotkaniem,  kiedy Premier May powiedziała:

„Dajmy Brexitowi powodzenie”, pan Juncker odpowiedział: „Brexit nie może być sukcesem”.

Mówiła , że Wielka Brytania nie może zostać zmuszona do zapłaty „rachunku rozwodowego” za opuszczenie, ponieważ nie było tego wymogu ustanowionego w traktatach.

Gdy Junker wyszedł z biura Premier May, powiedział  jej: „Opuszczam ulicę Downing 10 razy więcej sceptycznie,niż przedtem.”

Rzecznik rządu powiedział jednak coś innego: Spotkanie było konstruktywne przed negocjacjami które rozpoczną się już niebawem”.

KOMENTARZ

Trzeba się zastanowić dla kogo ma być katastrofą no chyba nie dla Wielkiej Brytanii.

Tusk i Junker doprowadzili, że Wielka Brytania wyszła z UE. Kiedy Cameron chciał reformować Unię i wstrzymać emigrację wewnętrzną Tusk spławił go a później straszył że Brexit to upadek krajów Anglosaskich. Bruksela przez 3 lata za rządów tych dwóch panów nie zrobiła żadnych reform a wydają tylko pieniądze ze składek krajów. Za karę ci dwaj panowie powinni oddać swoje majątki dla krajów Unijnych, które straciły najlepszy kraj w grupie UE czyli Wielką Brytanię.

Premier May pokazuje Brukseli, że Londyn to mocarstwo, to przykład dla Polskich polityków jak chronić swoje państwo i swoich mieszkańców. Bruksela kasy nie dostanie a 50 mld to duża suma no chyba że obniża dotacje na drugie dziecko, więc także emigracji z Europy by zapłaciliby ze swoich portfeli za marzenia Tuska i Junkera. Niestety ich marzenia muszą wrzucić do poduszki przed snem.

Nie chcieli szanować Brytyjczyków w Brukseli kiedy byli członkami Unii , płacili 50 milionów dziennie, dawali pracę i zasiłki dla ludzi z biednych krajów Europy to teraz już drzwi do raju zostały zamknięte. Do roboty „Eurokraci” w Polsce brakuje rąk do pracy w fabrykach. Polacy na wyspach trzymają „kciuki” za Premier May gdyż jeśli zbuduje silną Global Brytanię dobrobyt będzie też i dla nich.

Tak spławiła „dobermana” Merkel.:

Ms May was  said to have angered the EU side when she warned that the UK could not be forced to pay a „divorce bill” for leaving because there was no requirement under the treaties.

 

Konrad W

1 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka