Niemcy, Francja robią swoją Unię. Polska zrobi Unię z Wielką Brytanią

Niemcy, Francja, Hiszpania robią swoją Unię ,  każdy chce się lepiej ustawić.

 

Idzie nowe w Europie . Niemcy , Francja, Włochy  i Hiszpania poinformowały że robią swoją Unię drugiej Prędkości. Oczywiście nie jest to spowodowane że w Polsce Rządzi PIS ale jest to spowodowane zbliżającymi się cłami z Wielka Brytanią na towary z Europy oraz nie będzie wpłat z Londynu 50 milionów dziennie.

Wróćmy jednak do idea zarobku Niemiec i Francji w krajach Europy Wschodniej.

Oprócz otworzenia wielu supermarketów Niemieckich i Francuskich firmy zachodnie otworzyły produkcje w tych krajach ale płaciły małe stawki. Tania produkcja powodowała iż towary były tanie i można było nimi zalać 70 milionowy kraj jakim jest Brytania. Na każdym rogu niemiecki supermarket Aldi, Lidl, wszędzie samochody niemieckie. Aby jednak Rządy krajów Europy Wschodniej nie opodatkowały tych firm za wysoko Bruksela stała na straży ( podatek Szydło na sklepy wielkopowierzchniowe aby zabezpieczyć 500+ choć na zachodzie rodziny dostają 3000 +).

Ale teraz się wszystko zmienia, Wielka Brytania ucina wielką sprzedaż Niemieckich produktów spożywczych, części zamiennych do samochodów Niemieckich jak i nowych samochodów i nakłada cła. Londyn chce ściągać towar z całego świata z USA, Kanady, Indii itd.

Niemieckie koncerny nie będą musiały już tyle produkować bo gdzie to sprzedadzą dlatego będą miały dwa wyjścia :

1.Zamknąć firmy w Niemczech we Francji i otworzyć w UK aby wygrać konkurencje z towarami bez ceł z krajów z poza Unii. Wtedy w Niemczech i we Francji będą zwolnienia i nie zarobią z podatku ludzi i firm.

2. Dogadać się z Brytyjczykami aby nie było ceł dla mniejszej grupy krajów w Unii z tej drugiej prędkości jaką właśnie ogłosiły Niemcy, Francja, Hiszpania i Włochy.

Problem Unii jest taki że nie założyły jej wszystkie kraje ale tylko 4 a reszta dołączyła jako przystawka, dlatego założyciele robią co chcą.

Polska powinna wyjść z UE i założyć nową UNIĘ z  mocarstwem ekonomicznych, militarnym  jakim jest Brytania w sojuszu z USA. Trzeba pamiętać koszty Brukseli będą rosły a nie będą malały.

Mamy dostęp do morza wiec mamy szanse na wielką współpracę z Wielką Brytanią – po co ciągnąc towary Polskie ciężarówkami przez Niemcy , Francję lepiej Bałtykiem. Ponadto będą otwierać w Polsce produkcję nie tylko Niemcy i Francja, ale tez Japonia, Chiny, USA gdyż wyprodukują taniej w Polsce niż na wyspach i będą mogli z Polski przewieść na wyspy bez ceł a później jak padnie UE na całą Europę. To jest historyczna chwila ustawienia Polski jako kraj o wielkim handlu światowym, taniej i smacznej żywności sprzedawanej nie na biedne kraje Unijne mające długi, bezrobocie ale na cały świat.

Kraje jak Niemcy, Francja już wiedzą że z Polski, Bułgarii, Rumunii już nie zarobią za wiele dlatego robią swój układ czyli Unię II prędkości. Niemcy chcą dalej kontroli nad krajami tworzącymi Unię aby nikt nie opodatkował za wysoko ich firm, chcą też daninę do Brukseli ale z Francją i Hiszpania chcą zarabiać na wyspach. To jest cel Unii Drugiej Prędkości czyli rynek Brytyjski.

Rozpisać w Polsce referendum o powołaniu Unii Handlowej z Brytanią – mamy dostęp do morza bałtyckiego wiec mamy dostęp do transportu bez opłat unijnych. Polacy zagłosują a milion Polaków na wyspach postawi kropę. Dożyliśmy czasów że znów następuje podział Europy , czy Polska wykorzysta szansę i ustawi się w Europie z silną gospodarką i Armią. Jeśli  PIS tego nie zrobi to powrót PO do Rządów to znów niewola dla Brukseli i kolejna sprzedaż kraju.Obudować tylko trzeba stocznie zamknięte przez Tuska aby stocznie niemieckie zarabiały. Niestety Kaczyński i PIS trzyma nas przy Słowacji, Czechach, Słowacji i Węgrach – biednych małych krajach.

Wykorzystać Bałtyk na handel bez ceł z Wielką Brytanią, USA i Australią bez Unii. 

pols

Poniżej wykaz jakie kraje Unijne i ile sprzedają na wyspy. – to  główny cel odwrotu Niemiec, Francji i Hiszpanii od normalnego zachowania w UE. Będą szukać drogi jak dogadać się z Londynem aby i wizy na Brytyjczyków nie uderzyły w Hiszpańską i Włoską turystkę jak i cła na towary Niemieckie, Włoskie i Francuskie. Prawa strona tabeli sprzedaż na wyspy. kliknij by powiększyć.

tabela

Oto wczoraj jak 4 kraje pokazują że mają w czterech literach inne kraje tworzące Unię.

 

Pokrewne artykuły które zmuszą Niemcy, Francję i Hiszpanię do dogadania sie z Brytyjczykami aby nie stracić najbogatszego rynku zbytu jakim są wyspy :

http://polskie-echo.com/szybka-umowa-brytanii-z-usa-o-co-chodzi-mieszkasz-w-uk-ucz-sie-handlu/

http://polskie-echo.com/umowa-may-arogan-na-20-mld-bruksela-dostanie-bialej-goraczki/

7 marca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy
  1. Wielka Brytania nie pojdzie na taki uklad o czym sie tutaj pisze , nalezy pamietac kto jest krolowa w UK – linia niemiecka ktora zawsze stala na strazy aby Niemcom nic zlego sie nie stalo.

Komentowanie jest wyłączone.