Niemcy mamy misję, zaciśniemy pętle na kraje w Europie

Niemcy biorą się za misję, zaciśniemy pętle na kraje w Europie

 

Co ma zwolnienie Premier Szydło do Planów Niemiec a no ma. Beata Szydło stawiała się w Brukseli i umiała przeciwstawić się i przyjmowania przez Polskę emigrantów i waluty Euro, niestety już jej nie ma a nowe informacje napływają z Berlina.

Martin Schulz, który ma  wejść do koalicji z Angelą Merkel i zostanie drugą najmocniejszą postacią Berlina, powiedział, że wszystkie państwa członkowskie, które odmawiają dołączenia się do nowego superpaństwa, muszą odejść.

Wezwał nowy traktat, aby formalnie przekształcić UE w Stany Zjednoczone Europy, podobnie jak Stany Zjednoczone.

Pan Schulz,  poseł do PE i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, który zrezygnował z pracy w Brukseli, by objąć stanowisko kanclerza Niemiec, nigdy nie ukrywał swoich ambicji federalistycznych. Jego propozycje stworzyłyby Europę federalnej obejmują:

-kraje muszą się zrzec swoich podatków na rzecz Brukseli

-bezpieczeństwa wewnętrznego czyli Policja i służby będą zarządzane z Brukseli.

-sprawy zagraniczne krajów będą tylko w rękach Brukseli

-każdy kraj musi zrzec się swojej waluty i przyjąć walutę Euro.

-politykę azylową czyli jacy i ile emigrantów przyjmuje dany kraj zależeć będzie tylko od Brukseli.

Następnie napisał na Twitterze po angielsku: „Chcę nowego traktatu konstytucyjnego, aby ustanowić Stany Zjednoczone Europy.Jeśli jakiś kraj nie przyjmie tego musi opuścić UE natychmiast.

UWAGA – jak w 1938 roku, misje do naprawy Europy mieli Niemcy i też mówił jeden pan.

Shultz powiedział : Niezależnie od składu przyszłego Rządu, Niemcy będą musiały ( zobaczcie On nie pyta mówi że zapyta inne kraje o zdanie ) ale że Niemcy muszą na nowo odnowić Europe !!! Shulz powiedział wyraźnie w swoim przemówieniu – naszym celem to likwidacja państw Europejskich i zrobienie jednego kraju.

To jest odpowiedz dla wszystkich Polaków którzy uważają że Polska nie przyjmie emigrantów oraz waluty Euro. Zostanie zmuszona, Stany Zjednoczone Europy mają powstać do 2025 roku.

Niemcy mają nowe plany w Europie dostosowania swoich krajów do swoich potrzeb.

Podsumowanie: Klamka na Polskę już opadła !!! Co ciekawe – Duda już przeszedł na strone Brukseli i zawetował reformę Sadów , teraz usunięto Beatę Szydło która umiała przeciwstawić się słowom Niemiec. Nowy premier Morawiecki nie piśnie słowo w obronie wolności i niezależności krajów Europejskich. Polska zostanie już na całego kolonią taniej siły roboczej , podatki zostaną dociśnięte , a jeśli dojdzie do buntu wyślą swoją Armię Europejską zresztą będą mieli i policję.

Co to oznacza, że na kraje Europy nadchodzi „ciemna strona mocy” tzn. nie będzie już wolności z żadnej ze stref a ludzie będą jak roboty słuchali wszystko co powie „nowa doktryna Niemiecka”. Ludzie będą pracowali za grosze, będą płacić podatki i policja skarbowa będzie kontrolować nawet domy. Kraje nie będą miały nic do gadania, nawet co dzieci w szkołach będą czytały.

Ludzie będą uciekać do Wielkiej Brytanii i do USA po prawdziwą wolność i demokracje bo USA. Oto co mówi o nowym rozdaniu w Europie.

 

Konrad W

11 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat