Nie wracaj do Polski, Premier nie wybrany przez naród,przykręca śrubę

Nie wracaj do Polski, Premier nie wybrany przez naród przykręca śrubę

 

Idzie „niewola” dla Polaków w Polsce i podatkowa i cenowa a teraz nadzór nad państwem Polskim przejmuje osoba, która nie została wybrana przez Naród –  takie jaja tylko w Polsce.

Ale pokolei.

Po bezczelnym usunięciu Premier Szydło która została wybrana przez Naród w wyborach „posłowie” Pis usunęli ją i dali na Premiera Polaka o imieniu Morawiecki który w wyborach nie został wybrany z listy PIS. O zmianie potwierdził PISowski poseł oto słowa z PAP:

Sasin powiedział: „to była decyzja nie pani Premier, ani nie żadna decyzja jednoosobowa. To była decyzja, która była podejmowana w gronie statutowym PiS”. – PAP

UWAGA !!! co zaczyna się w Polsce za PIS – Oto wymysł Morawieckiego na reformę kraju i poprawienie życia Polaków – czyli nowa kontrola celno-skarbowa uzyskała uprawienia:

– Prawo do przesłuchania świadków,

-przeprowadzania rewizji z użyciem psów służbowych

-prawo do przeszukania osób – to tylko ułamek z listy nowych uprawnień nadanych przez resort finansów w zakresie kontroli celno-skarbowej.

Oprócz kontroli podatkowej, na bazie izb celnych, urzędów celnych oraz urzędów kontroli skarbowej pojawia się kontrola celno-skarbowa, której wykonawcy zdobyli znacznie szerszy wachlarz możliwości w zakresie oceny naruszenia przepisów.

Wszczęcie kontroli może nastąpić bez uprzedzenia lub z urzędu po otrzymaniu przez funkcjonariuszy upoważnienia, o czym mówi art. 62 ustawy o KAS. W przypadku podejrzenia, że nie są przestrzegane przepisy oraz okoliczności faktyczne uzasadniają niezwłoczne przeprowadzenie kontroli celno-skarbowej, jest ona wszczynana na podstawie okazywanej legitymacji służbowej. – bankier.pl

Wniosek:

Zamiast obniżać ZUS dla małych firm Polskich i podatki, były już Minister Finansów Morawiecki wymyślił sobie większe kontrole. Jeśli przez dwa lata nie obniżył podatków ani ZUS teraz jako Premier – choć nie został wybrany przez naród – będzie miał siłę jeszcze bardziej „przykręcić Polakom śrubę”.

Na wyspach nie ma takich kontroli jak w Polsce wprowadził Morawiecki w Polsce !!!

Jeśli myślisz o powrocie do Polski z Wielkiej Brytanii zastanów się .

Rząd w Polsce PIS dał 500+ ale wzięli już 1000 złotych, cena węgla skoczyła do 800 złotych ( emeryt ma 1400 na miesiąc jak kupi węgiel zostaje mu 600 złotych na jedzenie 600zł/ 30 dni = 20 złotych dziennie czyli 10 funtów dziennie jak zapłaci światło , komórkę i telewizję kilka dni jest bez jedzenia.

Zostań na wyspach masz gwarancje do 2027 Sądu Sprawiedliwości ze Strasburga na wyspach na pracę i zasiłki według umowy Premier May z Brukselą. Biedni ci Polacy w Polsce, nie dość ze taka bieda to Rząd Morawieckiego zwiększa kontrolę zamiast podnieść podatki na duże firmy zachodnie.

Konrad W

9 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska