Nie podnosi zarobków ale ceny. Morawiecki Premier Kaczynskiego nie ludzi

Nie podnosi zarobków do UE, ale ceny. Premier Morawiecki, były Doradca Tuska namaszczony przez Kaczyńskiego 

 

Były doradca Tuska, namaszczony przez Kaczyńskiego na Premiera Polski choc nie brał udziału w wyborach Premier Morawiecki już na bezczela podnosi ceny zwiekszając  VAT.

PIS rozdał 7 milionów dla Sakiewicza szefa GAzety Polskiej na portal o Puszczy, Pomnik Lecha Kaczyńskiego 2.5 miliona, ile dostal Rydzyk, portale i gazety klaszczące dla PiS dowiemy sie gdy przyjdzie inny  Rząd . Platforma wydała kase podatków ludzi, teraz PIS rozdaje ale ani jedna partia nie ustanowiła minimum zarobku na godzinę podobną  do państw zachodu np. 5 euro w złotówkach choć Polska już 12 lat w Unii Europejskiej,

Lidl, Aldii, Macdonald, Tesco i Fabryki w Niemczech, w Holandii maja minimum narzucone przez Rząd około 7 euro na godzine w zwyż a w Polsce SEJM ani PO ani PIS nie chce ustanowić 5 euro na godzinę aby wyzyskiwać prace Polaków. Wtedy Polacy nie opuszczali kraju.

Wniosek jest jeden ani PIS ani PO ale jakaś inna partię Polacy muszą szukać bo te dwie to grupka osób która chce tylko urzędowych stanowisk i dzielić kase dla swoich.

OTO WYMYSŁ NASZEGO PREMIERA Z NADANIA jak w ZSRR czyli PLAN Morawieckiego: 

 

Za rok podatek od mleka roślinnego wzrośnie z 5 do 23 proc. Wyższy, 23-proc. VAT na soki, które nie są sokami, czyli zawierające mniej niż 20 proc. soków owocowych lub warzywnych, oraz mleka, które nie są mlekami, a więc napoje sojowe, kokosowe czy migdałowe.

Obowiązujący dziś 5-proc. VAT będzie dotyczył tylko „prawdziwych” soków – z bezpośredniego tłoczenia lub odtwarzanych z koncentratów oraz mleka krowiego. To sprawi, że tzw. mleka będą musiały podrożeć o co najmniej kilkanaście procent. Droższe będą także „mleczne” desery, ciasta, śniadania na bazie owsianki czy też napoje kawowe z dodatkiem napojów mlekopodobnych.

Podwyżka uderzy więc w osoby niezamożne i często żyjące wyłącznie z renty. Szansą byłoby wyłączenie tych napojów z szerokiej grupy napojowej i wpisanie ich jako wyjątku, na które wciąż obowiązywałaby 5-proc. stawka VAT.

OTO NOWY POMYSŁ NA POLSKE SOCJALISTÓW Z PISU – czyli Kaczynski i Morawiecki

 

PIS wydoi teraz portfele Polaków równiutko jak wydoił emerytów. 

Przypominamy PIS skazał emerytów na kupno węgla. Kiedyś emeryt i Polacy kupowali węgiel o nazwie muł – kosztował 350 złotych, emeryt dostał 1400 złotych minus 350 zostało do życia 1100 złotych . Ale zapis zabronio palić mułem i nakazo węglem ale cena węgla 850 złotych więc 1400 minus 850 złotych daje 550 złotych na miesiąc. Czyli około 18 złoty na dzień zyje emeryt a teraz PIS podnosi znów VAT.

Kaczyński ma umysł socjalisty z okrągłego stołu a Morawiecki na taśmach sofy wyraźnie powiedział Polak ma pracowac za łyżkę ryżu dlatego będzie dojenie Polskich portfeli.

Niestety ale PIS wydaje pieniadze biednych Polaków : 7 milionów dostał Sakiewicz na portal o Puszczy, ile dostał na gazetę z reklam państwowych spółek nie wiemy, ile dostal inne media, Rydzyk szkoda gadac ale Polacy muszą płacić za te wydatki Kaczyńskiego.

Pecha maja ci Polacy jak nie Platforma to znów PIS doich Polaków wysokimi cenami . Poprostu zabieraja podatkami a pózniej rozdaja ale daje mniej wiec bieda rośnie. Ale tak właśnie wygląda Socjalizm i to wprowadza Kaczyński. Ty nie możesz duzo zarobić ale władza ci da troszke mniej ale ci da i musisz byc z tego dumny.

Kaczyński nie opodatkuje wielkich zachodnich firm większym podatkiem, nie podnosi minimum na godzinę I rozdaje pieniądze swoim znajomym mediów ale zabiera biednym ludziom, umysł Socjalisty jak Gierka z komuny i dal na Premiera człowieka który nie zdobył ani jednego głosu w wyborach demokratycznych więc to nie jest polityk ludzi.

Churchill mówił że Polacy to wspaniali ludzie ale zawsze trafiają na „dziadowskich” polityków i choć minęło już ponad 50 lat te słowa dalej sa na czasie. Polacy muszą tworzyć nowe Partię ludzi z poza PIS i PO która zatrzyma drenowanie pieniędzy dla Watykanu i firm zachodnich a zwiększy zarobki ustanawiając minimum na godzinę podobną do zachodu.

PIS i Morawiecki teraz już na bezczela wydoi pieniędzy od ludzi i tak z prawie pustych polskich portfeli a Rzad Hiszpani w jeden dzien podniósł minimum miesieczne z 750 euro az na 900 euro na miesiac. 

Konrad W

Hiszpańskie wynagrodzenie minimalne wzrosnie o 22% do 900 EURO

 

 

8 grudnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska