Nie ma Brexitu i nie ma wyborów. Uk zawieszona

Nie ma Brexitu i nie ma wyborów. Uk zawieszona.  „Jaja do spodu „

 

Parlament nie zgodził sie na wyjscie z UE bez umowy jak chciał Boris Jonhson ponieważ kilku posłów jego Partii zagłosowało przeciwko Premierowi.

Wynik głosowania był 327  do 299 za wyjściem bez umowy.

Problem jest ponieważ Borys obiecał brytyjczykom wyjśc z UE lub zgiń w dniu 31 pazdziernika.

Partia Konserwatywna zawiesiła swoich członków którzy glosowali przeciwko Rządowi i tak:

Ken Clarke, Philip Hammond i wnuk Winstona Churchilla, Nicholas Soames zostali dziś zwolnieni za głosowanie przeciwko Premierowi Jonhson.

Przed głosowaniem odbyła się debata po południu.

Przemawiając , premier powiedział: „Konsekwencjami dzisiejszego głosowania jest to, że Parlament jest na skraju rujnowania każdej umowy, którą moglibyśmy zawrzeć z Brukselą.

STRASZENIE PREMIERA ABY POPRZEĆ JEGO WYJŚCIE BEZ UMOWY NIE ZMUSIŁO POSŁÓW DO WYBORÓW.

Boris Johnson ogłosił, że chce przeprowadzić wybory parlamentarne 15 października tego samego wieczoru. 

Ale aby zrobić wybory na które liczył Boris aby wygrać wybory i zrobić Brexit nie zgodziła się Partia Pracy i nie ma wyborów gdyż aby były wybory potrzeba  2/3  głosów parlamentarzystów  wiec oni aby nie stracić swojej pracy zablokowali wybory.

Johnson powiedział do Corbyna, mówiąc, że nigdy nie wiedział o przywódcy opozycji, który odmówił wyborów powszechnych.’ Borys nazwał także przywódcę Partii Pracy „chlorowanym kurczakiem” za to, że odmówił poparcia szybkich wyborów 15 października podczas ognistej konfrontacji popołudniowej po południu.

NIestety ale miesiąc temu Parlament nie zgodził się na umowe wyjścia jaką dała Bruksela wiec BREXIT JEST ZAWIESZONY – może być nawet do 2021 kiedy będą normalne wybory w UK a jeśli je wygra Partia Pracy Uk może zostać w UE.

Oto głosowanie że Uk nie moze wyjść bez umowy

Oto głosowanie że nie będzie wyborów

Konrad W

 

 

 

 

 

 

5 września 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka