Nie kupuj biletów w Ryanair. Nie bedą latać i zwlekają ze wzrotem pieniedzy.

Nie kupuj biletów w Ryanair. Nie bedą latać i zwlekają ze wzrotem pieniedzy. Samochodem do Polski – bezpieczniej

 

Szef Ryanair mówi, że linia lotnicza nie będzie latać z „idiotycznymi” zasadami dystansu społecznego

Samoloty Ryanair nie wrócą na niebo, jeśli linia lotnicza zostanie zmuszona do pozostawienia pustego środkowego miejsca, aby zastosować się do zasad dystansowania społecznego podczas lotu, powiedział jego dyrektor zarządzający, Michael O’Leary.

Szef przewoźnika,, powiedział wcześniej, że blokowanie przestrzeni między siedzeniami w korytarzach to „nonsens”, który nie miałby żadnego korzystnego efektu.

O’Leary powiedział, że Ryanair powiedział już irlandzkiemu rządowi, że jeśli nałoży to ograniczenie, wówczas „albo rząd zapłaci za środkową siedzibę, albo nie będziemy latać”.

Organ handlowy globalnego przemysłu lotniczego, Iata, przewidział ogromne konsekwencje dla linii lotniczych w wyniku Covid-19, a utracone przychody w tym roku mają wynieść 314 mld USD (255 mld GBP).

EasyJet, powiedział, że spodziewa się, że w najbliższej perspektywie możliwe będą loty w dystansie społecznym, biorąc pod uwagę, że popyt na podróże lotnicze może być w każdym razie zmniejszony, nawet po ustąpieniu ograniczeń blokowania.

Linie lotnicze, w tym Ryanair, spotkały się z krytyką za to, że zwlekają z udzielaniem zwrotów za odwołane loty, ponieważ chcą zaoszczędzić pieniądze podczas pandemii.

Nie kupuj biletów na loty na przyszłość, planuj podróż sachodem do Polki w wakacje.

Ryanair sprzedaje bilety ludziom aby dostać pieniądze ale mówi że nie poleci 

KonradW

23 kwietnia 2020