Nie jedz do Polski. Musisz płacić Żydom 65 mld. Duda, Morawiecki nic nie warci.

Nie jedz do Polski. PIS będzie płacić Żydom 65 mld. Duda, Morawiecki nic nie warci.

 

Miało być pięknie za Dudy jak i Morawieckiego, który obiecał ludziom szklane domy jako Mieszkanie + choć to Polacy mają dużo zarabiać i sami sobie domy budować. Niestety idzie bieda , nie będzie niższych podatków, wyższych zarobków a wręcz przykręcą śrubę.

Wszystko dlatego gdyż DUDA i Morawiecki nic nie znaczą w polityce światowej i trzeba szykować portfel lub stracisz rodzinny majątek jeśli żyje rodzina żydów którzy mieli działkę lub dom na miejscu twojego.

W Stanach Zjednoczonych Senat głosował za tym iż pomoże odzyskać utracone mienie przez żydów w drugiej wojnie światowej. Z Polski chodzi o kwotę 65 miliardów dolarów.

Co Duda obiecał:

– odtajnienie raportu WSI by Polacy w końcu poznali kto był szpiegiem starego systemu – Duda nie zrobił

– chciano obniżyć zarobki dla byłych generałów komunizmu – Duda zablokował

– Duda usunął Ministra Macierewicza który aresztował rosyjskich szpiegów w Polsce

– Duda zablokował reformę Sądów starej daty

Za Dudy będą Polacy płacić 65 miliardów dolarów dla Żydów lub stracisz swój dom lub działkę jeśli przed wojną należała do obecnie żyjących rodzin żydowskich.

No to teraz będzie :

– opłata do Unii Europejskiej – teraz więcej płacić niż brać

– spłata kredytów jakie zaciągnął PIS

– płacić trzeba najdroższą cenę za gaz z Rosji, która uzgodnił Pawlak a PIS dalej daje mu prace w spółce skarbu państwa

– płacić dotacje na kościół z Watykanu bo pomógł wygrać PIS wybory, kościół już ma ponad 100 000 hektarów ziemi zamiast Polacy dostać tą ziemie aby uprawiać i zarabiać.

– płacić mediom prawicowym Sakiewicza bo pomógł wygrać wybory PIS

– i dochodzi TERAZ spłata do Żydów.

Idzie bieda , wysokie ceny , skarbówka Morawieckiego prześladuje firmy i ludzi , nawet każda fakturę trzeba wysyłać do Skarbówki. Dziadostwo na całego za PIS a w Anglii masz rok i 9 miesiecy na rozliczenie swojej firmy tak idzie świat do przodu. PIS nie podnosi zarobków w Polsce, w Anglii już 7.83 funta na godzinę. Morawiecki dalej zabiera podatki emerytom, ludzie płacili całe życie podatek i teraz na starość żyjąc za 1400 złotych.

NIE WRACAJ DO POLSKI – ten kraj nie ma polityków aby budować nowoczesny kraj i reprezentować kraj za granicą skutecznie a ta ustawa i 65 miliardów dolarów zapłatę dla Polaków właśnie to pokazało. 

Może się okazać że stracisz swój dom, działkę dziadków lub za niego zapłacisz.

Ustawa 447 umożliwi Departamentowi Stanu USA egzekwowanie prawa do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holokaustu oraz wspierania ich poprzez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków, które nie mają spadkobierców. Informację podał korespondent Polskiego Radia w Waszyngtonie Marek Wałkuski.

WAŻNEsprawdź sobie do kogo przed wojną należał twój dom, dom dziadków czy działka, czy czasami nie należała do rodziny żydów – może okazać się że albo zapłacisz za niego albo stracisz.

–  ale nas PIS urządził !!!!

Konrad W

25 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska