Nauka dzieci w szkołach o LGBT w UK od września 2020

Nauka dzieci w szkołach o LGBT w UK od września 2020

 

Sekretariat ds. Edukacji mówi, że dzieci w wieku szkolnym muszą się uczyć o „różnych” problemach wśród uczniów LGBT

Rząd opublikował wytyczne dla szkół dotyczące nauczania relacji i edukacji seksualnej

Damian Hinds Minister powiedział, że dzieci w wieku szkolnym muszą uczyć o „różnych, silnych i kochających” rodzinach podczas nowych lekcji edukacji .

Sekretarz edukacji powiedział, że „zdecydowanie” zachęci nauczycieli szkół podstawowych do dyskusji z dziećmi na temat różnych rodzajów rodzin, w tym rodzin z osobami tej samej płci.

Jego interwencja przychodzi wśród kłótni o nauczanie dzieci o relacjach LGBT z kilkoma szkołami podstawowymi w Birmingham, zawieszając lekcje po protestach i petycjach od muzułmańskich rodziców. Setki rodziców protestowało poza szkołami w Birmingham, mówiąc, że nauczanie dzieci o prawach LGBT i homofobii jest sprzeczne z ich islamską wiarą.

 

Rząd opublikował wytyczne dla szkół dotyczące nauczania relacji i edukacji seksualnej (RSE), które staną się obowiązkowym wymogiem od września 2020 r.

Minister Hinds powiedział, że nie ma powodu, dla którego nauczanie dzieci o „społeczeństwie, w którym żyjemy oraz o różnych typach kochających, zdrowych relacji, które istnieją” nie może być realizowane w sposób, który „szanuje wszystkich”.

Powiedział, że aby przygotować dzieci do życia we współczesnej Wielkiej Brytanii, muszą zrozumieć świat, w którym dorastają.

„Jest to świat inny niż 20 lat temu, kiedy te wytyczne zostały zaktualizowane po raz ostatni, i jest to znaczący krok, który pomoże młodym ludziom dbać o siebie i siebie nawzajem” – powiedział.

Paul Whiteman, sekretarz generalny National Association of Headteacherd, z zadowoleniem przyjął interwencję Hindsa.

Sekretarz stanu wyjaśnił teraz wyraźnie, że właściwe jest nauczanie dzieci w wieku podstawowym, że istnieją różne rodzaje relacji i że nie każda rodzina jest taka sama” – powiedział. Dzieci nalezy przygotowac do zycia w dorosłości i że istnieją także rodziny o tych samym związkach płci”.

Wniosek

To ciekawe w Polsce ludzie manifestują przeciwko LGBT , walczą na ulicach, krzyczą protestują, księża Watykańscy podburzają Polakow ale jak już Polacy przylatuja do pracy i za zasiłkami na wyspy zapominają o wszystkim i dzieci do szkoły zaprowadzają jak i księżą Watykańscy już nie podburzają na wyspach. Jak to funt zmienia spojrzenie na świat.

Damian Hinds

Znalezione obrazy dla zapytania Damian Hinds

Manifestacje Polaków w BIałymstoku przeciwko rózności płci . 

Alan Turign – homoseksualista który pokonał enigme i uratował zycie miliony ludzi- ma w Manchester pomnik.

Znalezione obrazy dla zapytania alan turing

Konrad W

 

6 sierpnia 2019