Nauczyciel dotykał bielizne 7 latkom w szkole podstawowej w Manchester

Nauczyciel dotykał bielizne 7 latkom w szkole podstawowej w Manchester

 

William Brown potajemnie filmował siebie, przenosząc bieliznę 7 letnich uczennic  w szkole podstawowej w Greater Manchester

66-letni William Brown dotykał dziewcząt pod szkolnymi sukienkami, a później stwierdzono, że filmował  dotykającego ich seksualnie.

Emerytowany dyrektor pracował jako asystent nauczyciela w szkole podstawowej w Greater Manchester, kiedy ujawniono jego zachowanie, stanął przed sądem koronny w Manchesterze.

Świedek jednak pani,  opisywała, jak Brown kładzie dłoń na sukience dziewczynki i pociera jej udo w pobliżu jej „strefy prywatnej”.

Inny nauczyciel był zaniepokojony, widząc, jak Brown nazywał dziewczynki „kochaniem” i „ukochaną”, po czym pogłaskał je po rękach i grzbiecie jego nóg.

Sąd usłyszał, że Brown wyodrębnia określone dziewczyny i izoluje je od swoich przyjaciół  następnie sprzątał klasę, czasami zamykając żaluzje, lub zabierał je w spokojne miejsce i filmował.

Po tym, jak szkoła wezwała policję, a Brown został aresztowany, przeszukanie ujawniło 57 zdjęć i 11 filmów wideo trzech uczennic na swoim laptopie.

Kontrole z dyrektorem szkoły ujawniły, że były to te same dziewczyny, które Brown obserwował w szkole a dochodzenia ujawniły również, że oskarżony szukał filmów pornograficznych dziewcząt w wieku szkolnym otoczeniu w mundurku szkolnym.

Brown z Parkway w Bolton został skazany na sześć lat więzienia po tym, jak przyznał się do 12 przypadków napaści seksualnej na dziewczynki w wieku poniżej 13 lat, jednej liczby robienia nieprzyzwoitych zdjęć i dwóch robienia nieprzyzwoitych fotografii.

 

Prokurator Darren Preston powiedział w sądzie, że pierwsze obawy budziło zachowanie Browna wobec uczennic w lipcu 2019 roku.

Konrad W

 

 

 

17 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *