Naturopatia coraz modniejsza i skuteczniejsza

NATUROPATIA CORAZ MODNIEJSZA I SKUTECZNIEJSZA

 

Po latach „faszerowania się” chemią coraz częściej i to z dobrym skutkiem powracamy do sposobów naturalnych. Tu właśnie jest miejsce na działanie dobrego naturopaty. W zapomnienie bowiem poszły naturalne sposoby na różne dolegliwości i na urodę. Możni tego świata – aktorki, celebryci, sportowcy, modelki – już dawno wspomagają się poradami naturopatów. Moda ale i rosnąca wśród zwykłych ludzi świadomość istnienia i działania pozytywnego środków naturalnych powoduje, że coraz częściej poszukiwani są naturopaci by wspomóc nas w likwidowaniu różnych problemów.

Coraz częściej prawdziwy naturopata sięga też po urządzenia elektroniczne, wspomagające proces badania czy też stawiania diagnozy naszego organizmu.

Naturopata zajmuje się Człowiekiem całościowo, łącznie z duszą, bo jak wykazują najnowsze badania wiele chorób bierze się z nierównowagi organizmu, zaczynają się one w naszych głowach. Umiejętne dobranie odpowiednich suplementów, witamin, ziół – przez naturopatę, bardzo często przywraca równowagę w naszym organizmie. Trzeba koniecznie podkreślić, że naturopatia nie zastępuje leczenia konwencjonalnego, dobry naturopata weźmie pod uwagę i zastosuje to, co dla nas najlepsze, nie kierując się żadnymi uprzedzeniami. Naturopatia usprawnia leczenie konwencjonalne, niweluje niekorzystne działanie chemii na nasz organizm. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że np. antybiotyk przyczynia się do likwidacji lub poważnego spustoszenia naszej mikroflory jelitowej na rok. Chyba, że wspiera nas naturopata, który tak potrafi dobrać odpowiednie środki, by przywrócić naszych bezcennych „lokatorów” do odpowiedniej ilości i jakości. Nasi przodkowie stosowali różne sposoby na pozbycie się toksyn z organizmu. Hipokrates stosował zasadę „przede wszystkim nie szkodzić” i podawał m.in. na oczyszczenie i wsparcie organizmu swoja słynną „zupę Hipokratesa”. Za czasów tego Greka nie było aż tylu rozmaitych toksyn wokół człowieka. Dziś nawet nie wiemy, co jemy, co producenci żywności dokładają do wszystkiego. Dlatego coraz częściej rozglądajmy się za dobrym naturopatą, który prawidłowo dobierze środki naturalne przywracające równowagę w organizmie.

GABINET ODNOWY NATURALNEJ

Masz problemy – skończ z paracetamolem, posłuchaj Natury. Naturalne środki, dobrze dobrane suplementy, witaminy lub zioła – zdecydowanie poprawią Twój wygląd, zdrowie i życie.

Naturopatka Ania przyjmuje (wyłącznie po zapisie telefonicznym) w Salonie Piękności Pani Dominiki w Liverpool; 12 County Road; L4 3QH.

Telefon: 07392 461 135

photo/meistudioartiolistiche

 

8 lipca 2017