National Express szuka wielu kierowców do pracy w Birmingham

National Express szuka wielu kierowców do pracy w Birmingham

 

National Express West Midlands poszukuje kierowców

Czy ktoś ma ochotę na pracę, prowadząc pasażerów po mieście w autobusie piętrowym?

W nowym apelu firma oświadczyła: 

„Mamy fantastyczną okazję dla osób zainteresowanych zostaniem w pełni wykwalifikowanym BusDriver! Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, szukasz innej linii pracy lub po prostu szukasz nowego wyzwania, jazda samochodem PCV może być dla Ciebie odpowiednią pracą !

Gdzie są miejsca pracy?

 

NXWM poszukuje wykwalifikowanych kierowców autobusów PCV, aby dołączyć do operacji w kluczowych lokalizacjach w West Midlands, w tym w Birmingham Central, Wolverhampton, Walsall, Acocks Green i Yardley Wood.

Potrzebujesz specjalnej licencji?

Nie – National Express WM wita osoby, które posiadają kwalifikacje do przewozu pasażerów (PCV) – ale nie jest to istotne i zapewnią niezbędne szkolenie.

NXWM mówi: „Szukamy bezpiecznych, profesjonalnych, doświadczonych kierowców z kwalifikacjami do przewozu pasażerów (PCV) lub bez nich, aby prowadzić naszych pasażerów wzdłuż centrum miasta i tras podmiejskich.

Podstawowy tydzień pracy wynosi 38 godzin, pracuje 5 dni w tygodniu, co obejmuje pracę w weekendy. Średni dzień pracy wynosi 7 godzin i 36 minut. Cała praca działa na systemie zmianowym, na przykład:

Wczesne zmiany: start w dowolnym momencie między 0350 a 0545

Podziały / średnie zmiany: w tym miejscu praca jest podzielona na dwie części (w celu pokrycia szczytowych okresów podróży) – dyżur AM i PM z nieodpłatną przerwą między każdą porcją

Późne zmiany: zwykle zaczynają się między 1545 a 1800 po południu

Wynagrodzenie:

NXWM twierdzi, że wynagrodzenie wynosi 9,88 GBP za godzinę – co odpowiada wynagrodzeniu brutto w wysokości 375 GBP tygodniowo i około 1500 GBP miesięcznie, w oparciu o 38 godzin tygodniowo.

Co się stanie, jeśli złożysz wniosek?

NXWM przetwarza szczegóły i „jeśli spełnisz nasze kryteria, zaprosimy Cię na jedno z naszych wydarzeń rekrutacyjnych w naszych głównych centrach szkoleniowych w jednej z naszych lokalizacji w West Midlands.

 

Jakie szkolenie otrzymasz?

Szkolenie kierowców PCV Instruktorzy zapewniają akredytowane praktyczne szkolenie na drogach, aby uzyskać od kierowców licencję PCV lub aktualne umiejętności prowadzenia pojazdów PCV, a następnie podstawowe umiejętności szkoleniowe w celu przygotowania do prowadzenia pojazdu.

Poniżej link gdzie możesz złożyć wniosek o prace

https://www.nationalexpress.jobs/jobs/vacancy/bus-driver—west-midlands-dr00227/2386/description/

 

Konrad W

 

27 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham