Natalia Sikorska, modelka w Londynie zwolniona z więzienia za kradzież

Natalia Sikorska , modelka w Londynie zwolniona z więzienia za kradzież

 

Modelka, która została zwolniona z więzienia ze względu na „znaczne talenty” po próbie kradzieży odzieży markowej wartej niemal 1 tys. funtów z Harrodsa świętuje swoją wolność joggingiem w Chelsea

Gdyby nie była tak utalentowana, polska modelka Natalia Sikorska, lat 28, obudziłaby się dziś rano w brytyjskiej więziennej celi. Zamiast tego, założyła parę kolorowych legginsów i designerskich okularów przeciwsłonecznych, aby pobiegać w Chelsea.

Modelka, która mieszka w szarym bloku mieszkalnym w tylnej części ekskluzywnego Kensington, została wczoraj warunkowo zwolniona z więzienia.

W uwagach, które wywołały powszechne oburzenie, sędzia powiedział, że podjął tak uderzająco łagodną decyzję z powodu „znacznych talentów” Sikorskiej.

Modelka została zatrzymana w sklepie z Knightsbridge w dniu 5 lipca, z łupem wartym 959,59 funtów. Między innymi, była tam kurtka Markusa Lupfera, para butów Claudie Pierlot, torebka Pinko i srebrny nóż.

Po tym jak przyznała się do kradzieży, sędzia z Westminster, Grant McCrostie, udzielił jej 12 miesięcznego warunkowego zwolnienia.

Powiedział: „Kradzież rzeczy z jakiegokolwiek sklepu, w tym Harrodsa, jest zła. Ponieważ od razu przyznałaś się do winy i masz potencjalnie dobrą przyszłość przed sobą, potraktujemy cię łagodniej niż powinniśmy. „

Sikorska podziękowała sędziemu, gdy powiedział, że dostanie tylko warunkowe zwolnienie.

Pozwana zaczęła studia z zarządzania na uniwersytecie Westminster w 2015 roku, rok po tym, jak po raz pierwszy przeniosła się do Londynu, aby pracować jako recepcjonistka. Obecnie jest menadżerką ds. rozwoju biznesu producentów napojów Aquatiser i pracuje jako tłumacz.

Zanim przeniosła się do Anglii, wcześniej studiowała psychologię na Uniwersytecie Warszawskim i współpracowała jako konsultant sprzedaży z wieloma luksusowymi markami, takimi jak Saint Laurent Paris, Globe Trotter i Hugo Boss.

Sikorska, z Chelsea w Londynie, została zwolniona warunkowo i ma pokryć koszty w wysokości 85 funtów i 20 funtów składki na fundusz ofiar wykroczeń.

cała sprawę opisuje Dailymail.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4760198/Shoplifting-model-posted-picture-lingerie.html

photo/dailymail

Katarzyna Cz.

10 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn