Nastraszyli Polaków i są gotowi do opuszczenia Brytanii

Nastraszyli Polaków i chcą opuszczać wyspy.

 

Media na wyspach nastraszyły Polaków tak bardzo że duża część poważanie obawia się Brexitu.

Jest chyba jakaś umowa albo media lewackie mają coś wspólnego w Polsce i na wyspach aby zamydlać ludziom wizerunek rzeczywistości.

W Polsce TVN obraca prawdę tak, że pokazuje co jest nieważne, nikt nie mówi że prawie cały majątek Polski sprzedany za PO albo że Rosja to nasz braciszek i warto promować ich ideologię a na wyspach, że Polaków będą wyrzucać. 

 

ex

Przykłady :

 – Jak donosi pan z Londynu, Polacy w jednej dzielnicy Londynu posprzedawali swoje domy i mieszkają w wynajętych domach. Boją się Brexitu że może ich ktoś pozbawić zainwestowanych pieniędzy.

– Pani we Wrexham mówi, że Polacy nie trzymają pieniędzy w bankach Angielskich ale tzn skarpetach czyli w domach są pochowane bojąc się deportacji z dnia na dzień.

– Duża część Polaków transferuje pieniądze z kont bankowych i wysyła dokumenty tzn Peyslipy do Polski aby je mieć w przyszłości gdy będą starać się o emerytury w Polsce bo na wyspach nie dostaną.

– Jeden pan z firmy transportowej mówi ze zwiększyły się przeprowadzki całego dobytku ludzi z wysp do Polski lub do Niemiec. Gdy zapytaliśmy dlaczego odpowiada przez Brexit.

– Pan z Mirek ( imie zmienione ) z Liverpool  szybko zachorował a że ma wiek przed emerytalny mówi pochoruje może dostanę emeryturę przed Brexitem.

Wyjaśnijmy Polakom jedną rzecz, nikt nikogo nie będzie wyrzucał .

Mieszkaj sobie spokojnie, obostrzenia będą tylko dla osób nowo przyjezdnych. Będą one dotyczyły raczej dostępu do zasiłków i pomocy mieszkaniowej.

Dlatego dobrym biznesem już po 2019 roku będzie wynajem pokoi. Gospodarka Wielkiej Brytanii się rozwija, w przypadku podpisania nowych umów z krajami z poza Unii Europejskiej Porty, firmy transportowe na wyspach, magazyny sortujące produkty będą się rozwijały. Tak samo hotele gdyż osoby z krajów z poza Unii będą odwiedzać wyspy.

Nowi ludzie którzy przyjadą czy  to Polacy czy z innej narodowości nie dostaną benefitów, ani mieszkań z urzędu miasta więc będą przylatywać zarobić i wracać dlatego wynajem pokoi będzie w cenie.

Partia Rządząca w Londynie to mądrzy ludzie dlatego Premier May aż dwukrotnie proponowała gwarancje dla emigrantów z Unii europejskiej w tym Polakom zamieszkałych na wyspach. Bruksela nie podjęła rękawicy. rząd w Londynie wie że pracownicy są potrzebni w różnych gałęziach gospodarki.

Normalnie mieszkaj, możesz składać dokument o rezydenturę ale jeśli ci odmówiono, nie przejmuj się , każdy rok twojej pracy to kolejna szansa na złożenie, zresztą jak mówił jeden polityk gdyby wszyscy imigranci wysłali aplikację na rezydenturę Home Office musiałby pracować ponad 40 lat aby to sprawdzić. Dlatego też rząd z Londynu zastosuje jakąś inną formę gwarancji osób mieszkających na wyspach.

Widać też dużą nieżyczliwość wręcz złość i chęć zemsty na Polakach wśród Polaków, jedna pani mówi dość ich już tutaj przyjechało, a sama przyjechała w emigracji z roku 2005.

Wracając do Polaków ktoś ich straszy o Brexit, tak było za komuny w Polsce, za Wałęsy za Lisa w jego programach i teraz na wyspach. Jednym słowem Matrix a może to specjalny plan aby Polacy wracali choć mogą dalej mieszkać.

Konrad W

photo/twistvox

19 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii