Nastolatek zadźgany na śmierć w Londynie. Już 45 ofiara w tym roku.

Nastolatek zadźgany na śmierć w Londynie. Już 45 ofiara w tym roku.

 

 Chłopiec został zadźgany w Tiverton Street w Southwark .

Policja została wezwana na Tiverton Street w Southwark około 21:30 w niedzielę.

Ofiara, 18 lat, zmarła w szpitalu w południowym Londynie tuż przed 23:00.

Główny inspektor Richard Leonard powiedział: „Ofiara była ścigana przez innego mężczyznę w szarej lub niebieskiej bluzie z Newington Gardens na Tiverton Street, gdzie został zaatakowany i wkrótce po znalezieniu przez policję i London Air Ambulance.

 Met oświadczył w oświadczeniu:

 

„Policja została wezwana przez London Ambulance Service w niedzielę, 5 maja, około godziny 21.30, do doniesień o dźgnięciu nożem na Tiverton Street, SE1. „Oficerowie uczestniczyli razem z londyńskim Air Ambulance i znaleźli mężczyznę w wieku 18 lat, który doznał obrażeń kłutych. „Badanie pośmiertne odbędzie się we właściwym czasie.

CO sie wydarzyło w Londynie:

1 stycznia: Charlotte Huggins, 33 lata i Tudor Simionov, 33 Charlotte byli ofiarą pierwszego morderstwa nożem w nowym roku. Zmarła w Camberwell tuż po 4 rano 1 stycznia. Drugą osobą zabitą był pan Simionov, który został zabity nożem  poza imprezą sylwestrową w Mayfair.

8 stycznia: Jaden Moodie, 14 Jaden jechał motorowerem, gdy uderzył go samochód w lesie Waltham. Uważa się, że trzech mężczyzn wysiadło z samochodu i zadźgało nastolatka „siedem razy”.

27 stycznia:  34 Kamil, obywatel polski, został znaleziony martwy po zadźganiu nożem w swoim mieszkaniu w Acton.

29 stycznia: Nedim Bilgin, 17 lat Nedim został zadźgany na śmierć w Caledonian Road, Islington, podczas walki z co najmniej dwoma innymi nastolatkami, gdy odmówił oddania roweru.

5 lutego: Lajean Richards, 19 lat Lajean został zasztyletowany przed swoim domem rodzinnym w Battersea, niecałe pięć minut spacerem od 17 000-letniej szkoły Thomasa Prince George’a.

8 lutego: Aliny Mendes, 39 lat Mama w domu Aliny została zasztyletowana przed szkołą w Cheam, Surrey, Greater London.

10 lutego: Dennis Anderson, 39 lat, Dennis, ojciec, został dźgnięty w szyję we wczesnych godzinach rannych 10 lutego. Pracownik sklepu powiedział, że Anderson został zaatakowany po odmówieniu oddania papierosow.

18 lutego: Jasny Akinleye, 22 Bright upadł i zginął w holu hotelu Wesley, niedaleko stacji Euston, po tym, jak został pchnięty nożem.

21 lutego: Glendon Spence, 23 Glendon został zabity nożem w klubie młodzieżowym w Brixton, w pobliżu miejsca, gdzie kilka dzieci brało udział w szkoleniu piłkarskim.

22 lutego: Kamali Gabbidon-Lynck, 19 Kamali został zabity nożem, gdy uciekł z walki w Wood Green. Został ścigany do salonu fryzjerskiego przez gang na rowerach uzbrojonych w noże, broń i miecz samuraja.

25 lutego: David Lopez-Fernandez, 38 David, obywatel Hiszpanii, został uznany za martwego po znalezieniu się z ranami kłutymi w Tower Hamlets.

26 lutego: Che Morrison, 20 lat Che zmarł na miejscu zbrodni po zadźganiu nożem przed dworcem kolejowym Ilford.

1 marca: Jodie Chesney, 17 lat Jodie została dźgnięta od tyłu, gdy siedziała z przyjaciółmi na placu zabaw w pobliżu jej domu w Romford.

2 marca: Elize Stevens, 50 Elize została ogłoszona martwą na miejscu po tym, jak została pchnięta nożem w domu w Hendon.

6 marca: David Martinez, 26 lat David został zadźgany na śmierć w Leyton, we wschodnim Londynie, po kłótni. Policja wierzy, że walka wybuchła w pobliskiej posiadłości, ale David zatoczył się na ulicę, upadł i zmarł.

7 marca: Ayub Hassan, 17 Ayub był wielokrotnie ścięty nożem przed supermarketem Waitrose w pobliżu stacji metra West Kensington.

16 marca: Nathaniel Armstrong, 29 Nathaniel, kuzyn gwiazdy Good Morning Britain Alex Beresford, został śmiertelnie zadźgany we wczesnych godzinach rannych w Fulham.

22 marca: e Abdirashid został zabity nożem w pobliżu mieszkań w Isleworth, w zachodnim Londynie, po tym, jak został ścigany przez dwóch napastników.

24 marca: Ravi Katharkamar, 54 „Innocenty” kiosk Ravi został znaleziony podczas rabunku w swoim sklepie w Pinner.

28 marca: Zahir Visiter, 25 Aspirujący producent muzyczny Zahir podobno został zadźgany nożem za 60 000 funtów, zanim napastnik uciekł w pobliżu Regent’s Park.

29 marca: Gavin Garraway, 40 Tata z trzech Gavin został zasztyletowany w Clapham w południowym Londynie, podczas gdy rzekomo próbował chronić swojego brata.

1 kwietnia: Calvin Bungisa, 22 Calvin zmarł po tym, jak ścigany przez Kentish Town przez grupę mężczyzn w maskach i bluzach.

24 kwietnia: Nieznany, 21 Jeden mężczyzna został zadźgany na śmierć w dniu, w którym siedem ataków nożem miało miejsce w ciągu siedmiu godzin w stolicy. Gang wykorzystał dwa samochody do zatrzymania ruchu, zanim zaatakował ofiarę na ulicy w Harlesden, zanim wpadł na bukmachera, aby uzyskać pomoc.

27 kwietnia: Nieznany, 29 Mężczyzna we wschodniej części Londynu został ugodzony nożem przez grupę w białym pojeździe typu SUV typu Ford, podała policja. 29-latek został ranny na Frampton Park Road w Hackney około 14:45. Zmarł w szpitalu.

1 maja: Tashuan Jones, 15 Tashuan został odkryty w kałuży krwi, gdy jego siostra krzyczała o pomoc po podwójnym dźgnięciu w Dalston we wschodnim Londynie.

To tylko wybrane morderstwa w Londynie .

Konrad W

 

6 maja 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn