Narodowcy na Policji w Londynie. Coś nie tak pracuje Rzegocki i MSZ

Narodowcy na Policji w Londynie. Coś nie tak pracuje Rzegocki i MSZ

 

Po odwołaniu na wyspach spotkania Mariana Kowalskiego choć nie jest poszukiwany europejskim listem gończym, teraz nie doszło do spotkania w Londynie z Ziemkiewiczem – też nie jest poszukiwany listem gończym.

Dzisiaj miało dojść do spotkania w Londynie Polaków z Wojciechem Sumlińskim i też nie doszło.

Ktoś zgłasza te spotkania na Policję na wyspach że są niebezpieczne i Policja komuś wierzy, chodzą słuchy że to jakaś osoba należąca do Platformy Obywatelskiej ale już jest w PIS która zajmuje wysokie stanowisko w Londynie i sowitą dostaje pensje. Grają na zniszczenie Narodowców czyli Polaków którzy naprawdę bronią Polski i głosowali na PIS.

Nie ma sie co dziwić z Historii wiemy iż najbardziej Polaków niszczyli POLACY.

Ale cyrk zaczął się teraz i Narodowcy, którzy mieszkają na wyspach choć nie mają problemów z prawem muszą zgłaszać się na policję w Wielkiej Brytanii.

Policja dostała listę kto należy i wzywają na policję ducha winnych Polaków.

PIS chwali się że PONOĆ Polska jest super sojusznikiem Wielkiej Brytanii w Europie, chyba to są słowa medialne bo nieskazani Polacy nie mogą wjechać do Londynu na swoje spotkania, czyli PIS nie ma w ogóle przełożenia do tego co mówi.

Oto Ambasador RP w Londynie

Pytanie czy Ambasador wiec co dzieje się na wyspach wśród Polonii czy też nie:

– jeśli wie a nic nie robi to BARDZO źle

-jeśli nic nie wie to też BARDZO źle.

Ucieka od Polaków w Londynie obiecał dwa lata temu spotkanie i nic nie zrobił.  Polacy mają już dość także Dziedziczaka mówią – kasę bierze z podatków a ponoć jest do kontaktu z Polonią .Jak to jest że Kaczyński wymienia dobrego ministra Macierewicza a zostawia ludzi których Polonia ma dość.

Jednym słowem coś jest nie tak że Policja na wyspach słucha kogoś i nie dopuszcza do wjazdu ludzi z Polski na spotkania nie mających problemów z prawem oraz zaczyna „włóczyć” po policji Polaków lubiących Polskę a mieszkających w UK za to ze są narodowcami.

Dziedziczak nie został odwołany choć w ogóle jest nieprzydatną osobą do współpracy z Polonią twierdzą Polacy. Narodowcy myśleli że jak zagłosują na PIS to politycy PIS będą ich wspierać , nic podobnego przychodzi zapłata, odwołane spotkania w Londynie i meldowania na policji.

Poniżej osoba do kontaktu z Polonią jej praca jest taka, że Polacy zagorzali za PISEM po prostu nie chcą was już znać i nie będą na was głosować bo wy nie macie przełożenia na politykę i sytuację Polaków na wyspach. Za głosy na PIS i bronienie Polski muszą iść na Policję mam was w nosie Pisowcy !!!  – mówi pan do słuchawki.

Narodowcy choć nie skazani boją się mówić i rozmawiać do telefonu na wyspach !!!

Na zdjęciu Dziedziczak z PIS biorący dodatek pieniężny za stanowisko do Kontaktu z Polonią. Już niedługo tylko ON będzie biegał po ulicy z flagą w dzień niepodległości.

 

Oto poniżej Polski marsz niepodległości w Wielkiej Brytanii.

Już niedługo nikt nie będzie chodził na takie marsze gdyż wstyd przyznać się że jest się Polakiem i popiera silną Polskę i głosuje na PIS w Wielkiej Brytanii bo same czekają Polaków kłopoty. Ludzie którzy głosują na PO nie mają problemów żadnych panie Ambasadorze, Politycy PISu nie mają przełożenia w polityce międzynarodowej dlatego strach się do nich przyznawać – mówią ludzie z Londynu.

Na podstawie informacji z Londynu.

Konrad W

 

18 lutego 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii