Napadł na policję, zemsta za zabójstwo Polaka, grozi Polonii w Dundee

Napadł na policję, zemsta za zabójstwo Polaka, grozi Polonii w Dundee

 

Do niesamowitego zdarzenia doszło w Dundee.W tym mieście Polak zamordował męzczyne i kobietę.W tym tygodniu mężczyzna wszedł na posterunek policji w Dundee z kijem baseballowym i powiedział, że „może zabić policjantów”.

Brat mężczyzny, rzekomo zamordowanego przez Polaka, wkroczył na posterunek policji z kijem do baseballu, twierdząc, że chce „się zemścić”. Lee Fyans pojawił się na posterunku policji Dundee w Baluniefield w poniedziałek rano i podszedł do policjantów, mówiąc im: „Mógłbym was teraz zabić”.

Oficerowie chwycili go, po czym mężczyzna zaczął grozić polskiej społeczności, ponieważ chce się zemścić za śmierć swojego brata, Ronniego Kidda, który został znaleziony martwy wraz z dziewczyną Holly Alexander w mieszkaniu przy Rosefield Street w grudniu. W tej sprawie Krzysztof Gadecki usłyszał zarzuty podwójnego morderstwa.

Officers then grabbed him only for him to begin to make threats against the Polish community because he wants revenge for the death of his brother, Ronnie Kidd. Mr Kidd was found dead along with Holly Alexander at a flat in Dundee’s Rosefield Street in December.

„Fyans krzyczał i zaatakował, a następnie groził policjantom, m.in. że ” rozbije ich czaszki”.

Fyans, 35 lat, pochodzący z Balunie Gardens w Dundee, przyznał się do winy za zachowanie w sposób groźny i obraźliwy 12 czerwca na posterunku policji w Baluniefield.

Obrońca Theo Finlay powiedział: „Fyans pił wcześniej alkohol, co w połączeniu z otrzymanymi lekarstwami skończyło się takim zachowaniem. On nie pamięta niczego. To prawda, że ​​jego brat został zamordowany jakiś miesiąc temu „. Sędzia Pino di Emidio odroczył wyrok do następnego miesiąca i wypuścił Fyansa tymczasowo za kaucją.

Katarzyna Cz

O Polaków który zrobił Polakom w Dundee złą opinie czytaj poniżej.

Krzysztof Gadecki zarzut podwójnego morderstwa. Dundee

17 czerwca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Szkocja