Napad na bank z porwaniem, bandyci na wolności. Yorkshire

Napad na bank z porwaniem, bandyci na wolności. Yorkshire

 

Policja rozpoczęła ściganie niebezpiecznego gangu, który porwał kobietę z dzieckiem i napadł na bank w Rotherham – północna Anglia.

Gang trzech mężczyzn napadł na Bank Barclays w rejonie Stag w Rotherham.Poruszali się samochodem Audi S3 Quattro.W samochodzie  siedziała jeszcze kobieta z dzieckiem.

Po napadzie mężczyźni uciekli samochodem a kobiete z dzieckiem zostawili na drodze. Następnie samochód został spalony naprzeciwko kościoła św. Albana w Wickersley

Kobieta lat 43 z dzieckiem szła ulicą kiedy podjechał do nich samochód. Jeden z mężczyzn podszedł do niej i powiedział że jest policjantem i nakazał kobiecie wsiąść do samochodu.

Inspektor Mark Monteiro, powiedział: „To bardzo niepokojący incydent, a specjalnie wyszkoleni oficerowie wspierają zarówno kobietę, dziecko i jej rodzinę, jak i pracowników banku, którzy są zrozpaczeni i wstrząśnięci.

„Chcielibyśmy poprosić kogokolwiek z rejonów Wickersley i Stag, aby zastanowili się, czy nie widzieli coś niezwykłego we wtorek rano np. Audi z niebieskimi migającymi światłami. Wszelkie informacje, które możesz przekazać, mogą być niezwykle ważne dla tej sprawy i prosimy o kontakt. „Każdy, kto posiada informacje, powinien zadzwonić na policję South Yorkshire 101 lub Crimestoppers pod numer 0800 555111.

“We would ask anyone in the Wickersley and Stag areas to consider if you saw anything unusual on Tuesday morning. “Did you see an Audi with blue flashing lights, or were you near the bank? Any information you can provide could be vitally important to this case and we would ask that you please get in touch.” Anyone with information should call South Yorkshire Police on 101 or Crimestoppers on 0800 555111.

Konrad W

 

28 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire