Największy gwałciciel w UK skazanu za ataki na 11 kobiet i dzieci

Największy gwałciciel w UK skazanu za ataki na 11 kobiet i dzieci

 

Najgorszy gwałciciel Wielkiej Brytanii, Joseph McCann, został skazany na życie za kratki po serii brutalnych ataków seksualnych na 11 kobiet i dzieci.

34-letni McCann podczas dwutygodniowego szaleństwa zażywania kokainy i wódki uprowadził i zgwałcił swoje ofiary w wieku od 11 do 71 lat  w Londynie, Watford i na północnym zachodzie.

McCann, który miał adresy w Aylesbury i Harrow, został w końcu złapany  po ściganiu przez funkcjonariuszy policji, którzy przerwali jego próbę zgwałcenia dwóch 14-letnich dziewcząt.

Sędzia Edis nazwał McCanna „klasycznym psychopatą”, „tchórzem, brutalnym łobuzem i pedofilem”, ponieważ wydał mu 33 wyroki dożywocie na co najmniej 30 lat.

W piątek przysięgli zastanawiali się przez pięć godzin, aby uznać go winnym 37 zarzutów dotyczących 11 ofiar, w tym ośmiu gwałtów, fałszywego więzienia i porwania.

Po ponownym popełnieniu przestępstwa McCann powinien był wrócić do więzienia na czas nieokreślony, ale został wypuszczony po 18 miesiącach   przez pomyłkę zaledwie dwa miesiące przed jego rozpoczęciem z jego kampanii gwałtów, między 21 kwietnia a 5 maja tego roku.

McCann powinien był zostać odwołany do więzienia na czas nieokreślony po tym, jak popełnił włamanie, które popełnił w 2008 roku, po tym, jak groził, że zadźgnie emeryta podczas najazdu na jego dom. Zamiast tego otrzymał w lutym 2019 roku zwolnienie , bez udziału Rady ds. Zwolnień warunkowych.

McCann uprowadził swoją pierwszą ofiarę, młodą kobietę w Watford, i zgwałcił ją 21 kwietnia.

Zaledwie cztery dni później porwał on 25-letnią kobietę w Walthamstow i poddał jej 14-godzinną próbę gwałtu. Został przyłapany na CCTV godziny później, gdy woził kolejną młodą kobietę do samochodu, gdy jej siostra uciekała z krzykiem w północnym Londynie.

5 maja McCann zaatakował na ulicy kobiete którą spotkał w barze w Greater Manchester , związał ją i molestował jej 11 i 17-letnie dzieci. Nastolatka, która określiła McCanna jako „zło”, wyskoczyła z okna na pierwszym piętrze, by wezwać policję.

Tylko tego dnia McCann zaatakował siedem ofiar, jedną kobiete zaatakował w jej samochodzie przed sklepem  w Morrisons w Bury.  Uderzył ją w twarz i zmusił, by zawiozła go na teren przemysłowy, gdzie zgwałcił ją ustnie. Zmusił ją do kierowania samochodem, dopóki nie znalazł 13-letniej dziewczynki, którą zaciągnął na tylne siedzenie samochodu i dokonał napaści seksualnej.

25 kwietnia,następnie zmusił dwie 14-letnie dziewczynki do samochodu grożąc, że „posieka je” maczetą. Został schwytany na CCTV kupując prezerwatywy na stacji paliw, zanim został zauważony przez radiowóz, który zaczął go ścigać. Uciekający McCann zderzył się z mercedesem, zanim ruszył pieszo, zostawiając za sobą „przerażone” dziewczyny.

Helikopter policyjny w końcu znalazł go na drzewie, zanim został zmuszony do aresztowania i aresztowania na początku 6 maja.

Oto jak był mały

An "evil" sex fiend has been convicted of a horrific cocaine and vodka-fuelled rampage of sex attacks on women and children.Joseph McCann, 34 - a convicted burglar who had been freed after a probation error - abducted, raped and assaulted victims aged between 11 and 71 in Greater Manchester, Lancashire, Watford and London.Caption: Joseph McCann, pictured circa 1999-2002 when he was given as ASBO while living in Beswick, east Manchester

Konrad W

 

 

9 grudnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Kto to pisze??

    Sędzia Edis nazwał McCanna „klasycznym psychopatą”, „tchórzem, brutalnym łobuzem i pedofilem”, ponieważ wydał mu 33 wyroki dożywocie na co najmniej 30 lat. ???