Najnowocześniejsze USG ciąży 3D ,4D – ultrasonograf w Victoria Clinic

Najnowocześniejszy do USG ciąży –  ultrasonograf w Victoria Clinic Manchester

 

Victoria Clinic Polska klinika Medyczna w Centrum Manchester została wyposażona w zupełnie nowy ultrasonograf GE Voluson E8 Expert.

Jesteśmy jedyną kliniką na północnym zachodzie, która oferuje tak nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Voluson E8 Expert to doskonały kliniczny stacjonarny system ultradźwiękowy zaprojektowany i oparty na technologii KRETZ do diagnostyki we wszystkich obszarach. Urządzenie ma najnowsze oprogramowanie dla najwyższej jakości technologii obrazowania 2D, 3D i 4D.

Został stworzony w celu przeprowadzania wysokiej jakości badań ultrasonograficznych, w tym badań ginekologicznych, prenatalnych, położniczych, noworodkowych, echa serca płodu, dzieci i dorosłych. Urządzenie jest wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań zwiększających wizualizację i dokładność diagnozy. Technologia CRI zapewnia niespotykaną dotąd jakość obrazu ultradźwiękowego.

Z drugiej strony SonoNT jest pierwszą technologią na rynku, która pozwala na nieinwazyjny, automatyczny i mierzalny pomiar fałdu przezierności karkowej u płodu.

Umożliwia wykrycie poważnych wad wrodzonych, tj. Zespołu Downa, Edwardsa i Patau, a także niekorzystnej ciąży.

Automatyzacja pomiaru przezierności fałdu szyjnego u płodu pozwala na uzyskanie mierzalnego, powtarzalnego wyniku, który jest niezbędny do dokładnej diagnozy i zgodny z zaleceniami Fetal Medicine Foundation.

KLINIKA JEST OTWARTA 7 DNI W TYGODNIU.

0745 026 6440  lub 0161 832 4153 lub  info@victoriaclinicmanchester.co.uk

Adres: 109 Corporation St, Manchester M4 4DX

Klinika Victoria Clinic posiada 3 nowoczesne gabinety dentystyczne, możliwość leczenia zębów pod narkozą , gabinet ginekologiczny, skanery i nowoczesne USG. Lekarze to wybitni specjaliści z wieleletnią praktyką.

 

 

Victoria Clinic rusza. Bezpieczeństwo antywirusowe wprowadzone.

Konrad W

11 lipca 2020
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester